Оголошено переможців всеукраїнського конкурсу “Краща книга України”

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Журі Всеукраїнського конкурсу “Краща книга України”, який заснував і щорічно проводить Держкомтелерадіо, визначив переможців 2019 року. Про це повідомляє УНН з посиланням на Держкомтелерадіо.

Конкурс проводиться з метою сприяння розвитку вітчизняного книговидання, удосконалення традицій вітчизняної книговидавничої справи, підвищення ролі книги в суспільстві, популяризації сучасних технологій її художнього оформлення та поліграфічного виконання. Цього року для участі в конкурсі у 10 номінаціях надійшло 52 роботи від 17 видавців.

Гран-прі конкурсу присуджено ПП “Емма” за повне видання поезій та поетичних драматичних творів Тараса Шевченка “Кобзар”, в оформленні якого використано малюнки видатного українського художника Амвросія Ждахи.

У номінації “Моя країна” перемогу здобула книга С. Андрющенко та С. Железняк “Звичаї нашого роду. Традиції української кухні” (видавець – ТОВ “Видавництво Генеза”).

У номінації “Життя славетних” – дослідження літературознавця Володимира Панченка “Повість про Миколу Зерова” (видавництво “Дух і Літера”).

Крім цього, кращими книгами у різних номінаціях стали роман Леоніда Мосендза “Останній пророк” (ДП ДСВ “Либідь”), книга Алекса Хавра у перекладі Ольги Кожушко “А потім прийшов Цезар” (видавництво “Фабула”) та “Мистецтво війни в ілюстраціях” Джесіки Гейґі у перекладі Марії Козиренко (видавництво “Фабула”), збірка Наталії Мазур “Забавлянки. Віршотворені ігри для спілкування з дитиною, пробудження, годування, купання, масажу”, книга С. Курилова “Сам в океані” (ТОВ “Час Майстрів”), а також збірка вибраних творів одного з найважливіших українських поетів XX–XXI століть Тараса Федюка “Цеглина” (ТОВ “Видавництво “Навчальна книга – Богдан”).

Бестселером року визнана книга спогадів видатного державного діяча України Володимира Горбуліна “Мой путь в зазеркалье. Не только путевые заметки”, яка вийшла у ТОВ “Брайт Букс”.

Нагадаємо, Букерівську премію отримали відразу дві письменниці.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *