На Київщині врятували ще одного лебедя

КИЇВ. 26 листопада. УНН. В селі Ксаверівка Київської області рятувальники виловили ще одного нелітаючого лебедя. Про це УНН повідомляє із посиланням на Київську групу порятунку тварин у Facebook.

У селі Ксаверівка виловили чергового нелітаючого лебедя. Птаха доставлено до Межигірського притулок для лебедів», — йдеться у повідомленні.

Також, Київська група порятунку тварин за 24 листопада врятувала двох поранених лебедів.

«Так, за день 24 листопада було врятовано двох поранених лебедів в селах Перегонівка біля Обухова та Соколівка біля Білої Церкви», — зазначається у повідомленні.

Окрім того, рятувальники нагадують, що допомагати лебедям варто, якщо:

— у лебедя помітна травма крила;- лебідь точно не літає і не відлітає тривалий час;- водойма замерзла повністю, або залишилася маленька ополонка і лебідь сидить в ній.

Не варто турбуватися, якщо на льоду або на замерзлій водоймі сидить група з трьох та більше лебедів, навіть якщо вони сидять нерухомо й здається, що вони «примерзли».

«В рідкісних випадках, коли птах дійсно примерзає, він б’ється на місці, розмахує крилами, але не сидить нерухомо. Сидяча на льоду група лебедів зазвичай просто відпочиває», — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві більше сотні кажанів влаштувалися на зимівлю на балконі.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *