Музей “Метрополітен” змінив назву однієї з картин з “Російські танцівниці” на “Танцівниці в українському вбранні”

КИЇВ. 19 березня. УНН. Музей “Метрополітен” змінив назву однієї з пастелей Едгара Дега з “Російські танцівниці” на “Танцівниці в українському вбранні”, передає УНН з посиланням на The New York Times.

Деталі

У п’ятницю музей “Метрополітен”, що знаходиться у Нью-Йорку, змінив назву однієї з пастелей Едгара Дега з “Російські танцівниці” на “Танцівниці в українському вбранні”. Це вже друга картина Дега, яку перекласифікували з моменту вторгнення рф в Україну.

Доповнення

Національна галерея в Лондоні перейменувала одну зі своїх пастелей Дега з “Російських танцівниць” на “Українських танцівниць” ще минулого року. А Музей Дж. Пола Гетті в Лос-Анджелесі оновив стару статтю на своєму сайті, зазначивши, що танцівниці Дега були українськими, а не російськими.

“Наукове мислення швидко розвивається, – сказав у своїй заяві Макс Голлайн, директор музею “Метрополітен”, – завдяки зростанню обізнаності та уваги до української культури та історії після початку російського вторгнення у 2022 році”.

Нагадаємо

“Метрополітен” переглянув класифікацію трьох художників 19-го століття, які раніше вважалися російськими – Іллі Рєпіна, Архипа Куїнджі та Івана Костянтиновича Айвазовського – щоб привернути увагу до їхнього українського коріння.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *