Музей «Метрополітен» змінив назву однієї з картин з «Російські танцівниці» на «Танцівниці в українському вбранні»

КИЇВ. 19 березня. УНН. Музей «Метрополітен» змінив назву однієї з пастелей Едгара Дега з «Російські танцівниці» на «Танцівниці в українському вбранні», передає УНН з посиланням на The New York Times.

Деталі

У п’ятницю музей «Метрополітен», що знаходиться у Нью-Йорку, змінив назву однієї з пастелей Едгара Дега з «Російські танцівниці» на «Танцівниці в українському вбранні». Це вже друга картина Дега, яку перекласифікували з моменту вторгнення рф в Україну.

Доповнення

Національна галерея в Лондоні перейменувала одну зі своїх пастелей Дега з «Російських танцівниць» на «Українських танцівниць» ще минулого року. А Музей Дж. Пола Гетті в Лос-Анджелесі оновив стару статтю на своєму сайті, зазначивши, що танцівниці Дега були українськими, а не російськими.

«Наукове мислення швидко розвивається, — сказав у своїй заяві Макс Голлайн, директор музею «Метрополітен», — завдяки зростанню обізнаності та уваги до української культури та історії після початку російського вторгнення у 2022 році».

Нагадаємо

«Метрополітен» переглянув класифікацію трьох художників 19-го століття, які раніше вважалися російськими — Іллі Рєпіна, Архипа Куїнджі та Івана Костянтиновича Айвазовського — щоб привернути увагу до їхнього українського коріння.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *