Місія ЮНЕСКО розпочала роботу над оцінкою пошкоджень історичного центру Чернігова внаслідок російських атак

КИЇВ. 30 жовтня. УНН. У Чернігові розпочала роботу місія ЮНЕСКО, яка оцінює пошкодження культурних пам’яток внаслідок російських ракетних атак. Про це повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України, пише УНН.

Цитата

«Місія ЮНЕСКО розпочала роботу в Чернігові, аби оцінити пошкодження, завдані пам’яткам культурної спадщини в результаті російських ракетних атак», – йдеться у повідомленні.

Деталі

Зазначається, що місія планує зібрати дані про пошкоджені об’єкти, серед яких П’ятницька церква, Антонієві печери, Чернігівський обласний академічний музично-драматичний театр імені Т.Г. Шевченка та інші. Після збору відповідної документації та інформації буде підготовлено план реабілітації цих об’єктів.

Робота членів місії відбувається в межах реалізації проєкту «Підтримка України в галузі культури та освіти через ЮНЕСКО: реагування на надзвичайні ситуації для всесвітньої спадщини та культурних цінностей: оцінка збитків та захист». У роботі беруть участь представники міжнародних організацій, зокрема ІККРОМ та ЮНЕСКО, а також вітчизняні фахівці в галузі культури.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історичний центр Чернігова може потрапити до списку ЮНЕСКО. Україна вже готує подання

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *