Мінкульт оприлюднив список тих, хто загрожує нацбезпеці: серед 211 осіб кісельов і соловйов

КИЇВ. 29 квітня. УНН. Міністерство культури та інформаційної політики України оприлюднило повний список осіб, які створюють загрозу національній безпеці України. У переліку – 211 імен, серед яких російські діячі з різних галузей, передає УНН.

Деталі

“На виконання Закону України «Про медіа» на сайті МКІП публікуємо перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, – зазначив голова МКІП Олександр Ткаченко у Telegram.

Список складений і є чинним станом на 31 березня цього року, вказав міністр.

У списку 211 імен.

Як свідчать дані переліку, нових імен у список у 2023 році не додавали.

У 2022 році перелік поповнився трьома іменами – російський телеведучий, журналіст та пропагандист Кісельов Дмитро Костянтинович, російський перекладач, автор численних т. зв. «правильних» і декількох пародійних перекладів голлівудських фільмів та серіалів, письменник і мережевий публіцист Пучков Дмитро Юрійович, російський пропагандист, телеведучий, публіцист Соловйов Володимир Рудольфович.

Доповнення

Відповідний перелік складає МКІП на підставі звернень Ради національної безпеки і оборони України, Служби безпеки України та Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *