Кулеба обговорив ситуацію з захопленими в Сомалі українцями зі своїм африканським колегою

Кулеба обговорив ситуацію з захопленими в Сомалі українцями зі своїм африканським колегою

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив зі своїм сомалійським колегою Алі Омаром ситуацію щодо захоплення українців сомалійськими бойовиками.

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з очільником МЗС Сомалі Алі Омаром. Предметом розмови стало захоплення українців сомалійськими бойовиками.

Про це в соцмережі Х повідомив Кулеба, пише УНН.

Деталі

Провів розмову з виконувачем обов’язків міністра закордонних справ Сомалі Алі Омаром щодо ситуації з українськими громадянами, захопленими в Сомалі, і шляхів її врегулювання

– повідомив Кулеба.

Він додав, що міністри домовилися якнайшвидше підписати меморандум про встановлення дипломатичних відносин. За його словами, коли це станеться, не залишиться жодної африканської країни, з якою б Україна не встановила дипломатичних відносин.

Також Кулеба і Омар обговорили шляхи поглиблення співпраці між Україною та Африканським союзом.

Нагадаємо

Бойовики сомалійського угруповання “Аш-Шабаб” захопили вертоліт Організації Об’єднаних Націй, коли він здійснив вимушену посадку в районі, контрольованому ісламістськими угрупованням.

Речник МЗС Олег Ніколенко повідомляв, що на борту захопленого вертольоту знаходилось чотири українця.

Бельгійський Музей Африки досліджує походження своїх колекцій, придбаних під час колонізації19 січень 2024, 02:00 • 26375 переглядiв

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *