Комісія опечатала у Лаврі ще два корпуси: дерусифікували назву крамниці

КИЇВ. 11 липня. УНН. Комісія національного заповідника “Києво-Печерська Лавра” сьогодні опечатала у Лаврі ще два корпуси, а також дерусифіковано назву крамниці на території, повідомили у вівторок у Міністерстві культури та інформаційної політики, пише УНН.

Цитата

“Сьогодні комісією заповідника було перевірено і опечатано 2 корпуси: церковна крамниця №68, торговельний павільйон №115”, – ідеться у повідомленні МКІП у Telegram.

Також у міністерстві повідомили, що “дерусифікація Києво-Печерської Лаври триває”, і оприлюднили відео, де видно, як з приміщення знімають вивіску “Лаврская выпечка”.

Нагадаємо

У Києво-Печерській Лаврі представники заповідника у вівторок продовжили опечатувати корпуси.

Доповнення

29 березня 2023 року заповідник розірвав договір про безоплатне користування майном зі Свято-Успенською Києво-Печерською Лаврою. Розірвання договору в односторонньому порядку передбачено умовами, вказаними у ньому.

Комісія Мінкульту по 5 червня вела роботу з інвентаризації та приймання майна Києво-Печерської Лаври. Після цього УПЦ МП повинна була протягом 3 робочих днів повернути майно заповідника у Лаврі. 12 червня Мінкульт повідомив, що УПЦ МП досі не передала ключі до всіх 79-ти об’єктів держмайна в Лаврі.

24 квітня Господарський суд міста Києва задовольнив заяву національного заповідника “Києво-Печерська Лавра”, у якій той просив заборонити УПЦ МП перешкоджати роботі комісії Мінкульту на території Києво-Печерської лаври до закінчення судового розгляду позову про усунення перешкод у користуванні майном заповідника. УПЦ МП подано апеляційну скаргу, але 5 липня Північний апеляційний господарський суд відхилив її, зазначив Мінкульт.

4 липня до Києво-Печерської Лаври прибула комісія заповідника для опечатування вивільнених корпусів. Як повідомляв в.о. генерального директора національного заповідника “Києво-Печерська Лавра” Максим Остапенко, було перешкоджання їх роботі з боку присутніх на території людей. Комісія написала заяву у поліцію.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *