“Кімната 222”: у столиці можна відвідати проєкт, що поєднав живопис та рок-музику

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

"Кімната 222": у столиці можна відвідати проєкт, що поєднав живопис та рок-музику

Рок-гурт “222”, що складається з художників, реалізував проєкт “Кімната 222”, де учасники поєднали свої художні роботи з рок-піснями у власному виконанні, присвячений українському художнику Антону Яковенку, який віддав життя на фронті, захищаючи свою Батьківщину.

Рок-гурт “222”, який складається з митців, реалізував проєкт “Кімната 222”, в якому учасники поєднали свої художні твори та рок-композиції у власному виконанні. УНН відвідав цю незвичну мистецьку подію. 

Деталі

В основі проєкту історія друзів-художників, які у 2022 році заснували музичний гурт “222”. Назву гурту, а пізніше і мистецькому проєкту, дав номер кімнати в якій митці зберігали свій музичний інструмент.

Учасники гурту Антон Логов, Андрій Дудченко, Юрій Денисенков, Андрій Яковенко та Євген Піскунов. На концертах та репетиціях до них також час від часу долучаються Олександр Ляпін, Нікіта Наслімов і Флора Гаценко.

Проєкт “Кімната 222” не про місце у фізичному його розумінні, а про простір єднання та творчого пошуку. Митці створюють музику, пишуть вірші, продумують ідеї інших своїх творів, а це не лише живопис, а й інсталяції, сценографія.

Це вже таке товариство, яке об’єднує не тільки музику. Ми вже вирішили об’єднати музику і живопис, картини й інсталяції і створити такий цікавий з різних сторін проєкт

 – Антон Логов.

Проєкт присвячений українському художникові Антонові Яковенку, який віддав своє життя на фронті 26 лютого 2024 року захищаючи Батьківщину.

В уривчастих розмовах телефоном зі своїм братом Андрієм та іншими учасниками гурту “222” він не хотів розповідати про те, як йому на фронті, але хотів знати, що інші живуть повним життям. “Вжарте рокєшник, хлопці!”, – казав Антон.

Брат Антона намалював його портрет, який представлений на виставці. Під час відвідин проєкту можна долучитися до благодійності – задонатити сім’ї військового.

Загалом на виставці представлено понад 200 творів в різних стилях візуального мистецтва від восьми авторів. Керівником творчого задуму є Ігор Амбромович, кураторами є Антон Логов та Андрій Сидоренко.

Ще однією особливістю проєкту є те, що митці представили твори різних періодів свого творчого шляху – один з творів створено всього за два тижні до відкриття виставки, а найдавніший один з митців створив ще 18 років тому.

Побачити та почути творчість художників може кожен українець. Проєкт триватиме до травня 2024 року.

Адреса проведення виставки: Київ, вул. Євгена Коновальця, 18 д

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *