Картину Клімта продали на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

Картину Клімта продали на аукціоні у Відні за 30 мільйонів євро

“Портрет фройляйн Лізер” Густава Клімта, який вважався втраченим протягом 100 років, був проданий за 30 мільйонів євро невідомому покупцеві у Відні.

У Відні продали картину австрійського художника Густава Клімта, що вважалась загубленою протягом 100 років. Невідомий покупець віддав за полотно 30 мільйонів євро. Про це пише Guardian, передає УНН.

Деталі

Повідомляється, що “Портрет фройлян Лізер” пензля Клімта пішов з молотка за 30 мільйонів євро. Купив полотно невідомий покупець.

Частину грошей від продажу цієї картини отримають нащадки родини Лізер, родичі зображеної на картині дівчинки.

Востаннє цю роботу Клімта виставляли на продаж 1925 року. Відтоді у неї змінилося кілька власників.

Додатково

Про те, що картину знайшли і виставлять на аукціон, було оголошено в січні цього року. Зазначимо, що “Портрет фройляйн Лізер” (Portrait of Fräulein Lieser) донедавна вважали загубленим. Про неї не було нічого відомо майже сто років. Раніше аукціонний дім Im Kinsky оцінив вартість портрета у понад 54 мільйони доларів і назвав те, що її знайшли, сенсацією.

У 1925 році полотно виставляли на огляд громадськості, і тоді воно належало єврейській родині в Австрії. Куди зникла картина опісля, невідомо, проте з 1960-х років “Портретом фройляйн Лізер” володіла сім’я нинішніх власників, які й виставили її на торги.

АРМА продасть кілька сотень картин з колекції Медведчука17 квітня 2024, 15:03 • 16638 переглядiв

Перед нинішнім аукціоном її продемонстрували у Великій Британії, Швейцарії, Німеччині та Гонконзі.

Відомо, що Клімт написав цей портрет навесні 1917 року, за рік до своєї смерті. Вважається, на ньому зображена представниця родини Лізер багатих єврейських промисловців. Сім’я Лізер належала до кола багатого вищого класу віденського суспільства, серед якого Клімт знаходив своїх покровителів і клієнтів.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *