“Деолігархізація” облгазів завершена

"Деолігархізація" облгазів завершена

Нафтогаз інтегрував регіональні та міські газові компанії, підвищивши енергетичну стабільність України та забезпечивши безперебійне постачання газу у воєнний час.

Протягом 2023 року “Нафтогаз” повністю завершив інтеграцію облгазів та міськгазів. Про це з посиланням на пресслужбу компанії передає УНН.

Деталі 

У компанії наголошують, що від початку повномасштабного вторгнення президент України Володимир Зеленський поставив завдання – посилити енергетичну стабільність країни.

Ще 400 тисяч кубометрів газу на добу: у листопаді Україна запустила три свердловини01 грудень 2023, 12:49 • 29878 переглядiв

Це велика відповідальність, оскільки разом з цим значно зросла кількість наших клієнтів. Однак це був необхідний крок, від якого залежить стабільність критичної інфраструктури, робота бізнесу та комфорт українців. В умовах ризиків постійних обстрілів і можливих блекаутів газопостачання має бути безперебійним. Дякую всім, хто працює для забезпечення наших міст і сіл газом

– зазначив очільник Нафтогазу Олексій Чернишов.

За його словами, операційний контроль над регіональними підприємствами, дав можливість державі не лише забезпечити безперебійне газопостачання, а й покласти край різноманітним схемам, через які державний бюджет недоотримував мільярди гривень.

Доповнення

Голова Правління Групи Нафтогаз також зазначив, що за попередніми розрахунками, у наступному році відрахування до державного бюджету операторами ГРМ складуть понад 5 млрд гривень.

Це не лише збереження 50 тисяч робочих місць і мільярдів відрахувань, які наповнюватимуть державну казну. Це і можливість якісного контролю забезпечення газопостачанням, і новий зручний сервіс для майже 10 мільйонів абонентів у вигляді однієї зрозумілої платіжки

– підсумував Олексій Чернишов.

Нагадаємо

19 грудня група “Нафтогаз” оголосила про завершення планової інтеграції обл- і міськгазів. У складі групи працюють 27 газорозподільних підприємств, які планувалося передати під контроль держави до кінця поточного року.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *