Будівлю музею Булгакова у Києві можуть позбавити статусу об’єкта культурної спадщини національного значення

КИЇВ. 12 листопада. УНН. Будинок, у якому мешкав письменник Михайло Булгаков, розташований на Андріївському узвозі у Києві, може бути позбавлений статусу об’єкта культурної спадщини національного значення та, ймовірно, отримає статус пам’ятки місцевого значення. Про це в ефірі телемарафону заявив тимчасовий виконувач обов’язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв, передає УНН.

Цитата

«Будинок Булгакова на Подолі у місті Києві занесений до реєстру (Державного реєстру нерухомих пам’яток України – ред.) саме як місце, де проживав письменник Булгаков. Він очевидно має лишитися в реєстрі пам’яток, як приклад історичної архітектури Києва кінця ХІХ сторіччя. Без сумніву, ми будемо розглядати виключення цього об’єкту з реєстру пам’яток національного значення з можливим перенесенням до реєстру об’єктів місцевого значення», – пояснив Карандєєв.

За словами Карандєєва, загалом у Києві є 14 нерухомих об’єктів культурної спадщини національного значення, чий статус може бути змінений.

Нагадаємо

10 листопада 2023 року, за рішенням уряду з Державного реєстру нерухомих пам’яток культурної спадщини національного значення були виключені пам’ятники російському письменнику Олександрові Пушкіну та більшовику Миколі Щорсу.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *