Большой театр росії скасував балет “Нурєєв” через закон про ЛГБТ-пропаганду

КИЇВ. 20 квітня. УНН. Балет режисера Кирила Серебренникова “Нурєєв” знято з репертуару Державного академічного театру опери та балету росії через закон про ЛГБТ-пропаганду, пише УНН з посиланням на ЗМІ.

Деталі

Балет режисера Кирила Серебренникова “Нурєєв” прибрали з афіші Державного академічного театру опери та балету росії, повідомив директор установи Володимир Урін. Він пояснив рішення законом про ЛГБТ-пропаганду.

Цитата

“Спектакль “Нурєєв” знято з репертуару у зв’язку з підписаним законом, де абсолютно однозначно обговорено питання, пов’язані з питаннями пропаганди нетрадиційних цінностей”, – заявив Урін.

Доповнення

Раніше балет знімали із репертуару у травні 2022 року після антивоєнного висловлювання режисера Кирила Серебренникова. У 2017 році прем’єра «Нурєєва» стала найбільш обговорюваною театральною подією. Публіка вперше побачила спектакль, поки режисер Кирило Серебренников перебував під домашнім арештом.

рф прийняла закон про заборону так званої пропаганди ЛГБТ в інтернеті, ЗМІ, книгах, кіно та рекламі. Заборона поширюється на всі категорії населення, за порушення передбачені великі штрафи. Правозахисні організації та представники ЛГБТ-спільноти називають закон дискримінаційним, зазначаючи, що “пропагандою ЛГБТ” влада може вважати фактично будь-яку інформацію про гомосексуальність і трансгендерність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В росії запустили систему сканування інтернету на наявність “забороненого контенту”

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *