Блокаду знято: відновлено рух вантажівок у пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ

Блокаду знято: відновлено рух вантажівок у пункті пропуску Ягодин-Дорогуськ

Польські перевізники припинили акцію протесту на кордоні, рух вантажівок через пункт пропуску Ягодин-Дорогуськ відновлено.

Через пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ” відновлено рух вантажівок – акція протесту польських перевізник завершилась, передає УНН із посиланням на ДПСУ.

За інформацією від Прикордонної варти Республіки Польща о 20:00 польські перевізники завершили акцію протесту на кордоні. Рух вантажівок через пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ” відновлено.

“Оформлення та пропуск через кордон вантажних транспортних засобів в обох напрямках здійснюється у звичайному режимі”, – повідомили прикордонники.

Слідом за “Краківцем”: польські перевізники розблокували кордон на “Раві-Руській”16 січень 2024, 15:39 • 24240 переглядiв

Нагадаємо

Польські перевізники, які з листопада заблокували деякі пункти пропуску на польсько-українському кордоні, досягли угоди з урядом щодо “певних умов” та повідомили, що призупиняють свій протест.

Польські протестувальники заявляють, що у разі невиконання владою їх умов до 1 березня вони повернуться до блокади польсько-українського кордону.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *