Блінкен зустрівся з Лекорню та закликав Захід підтримати Україну у “вирішальний момент”

Шукаєш правду?

Долучайся до нашого Telegram-каналу!

Блінкен зустрівся з Лекорню та закликав Захід підтримати Україну у "вирішальний момент"

Блінкен наголосив на триваючій співпраці з Європою у підтримці України у критичний момент, закликавши Конгрес ухвалити додатковий бюджетний запит, щоб направити більше ресурсів, особливо боєприпасів та засобів протиповітряної оборони, в Україну.

Державний секретар США Ентоні Блінкен під час зустрічі у Парижі з міністром оборони Франції Себастьяном Лекорню наголосив на триваючій співпраці з Європою щодо підтримки України та закликав Конгрес США підтримати Україну, що перебуває у “вирішальному моменті”, та ухвалити додатковий бюджетний запит, який дозволить США надіслати Україні більше ресурсів. Слова Блінкена цитує Ройтерз, передає УНН.

Україна, якій багато хто пророкував падіння за лічені дні, продовжує залишатися сильною. Але ми перебуваємо в критичний момент, коли українцям надзвичайно важливо отримати те, що вони потребують для захисту себе, особливо це стосується боєприпасів та засобів протиповітряної оборони. Отже, існує короткострокова проблема, над якою ми працюємо разом. Це ще одна причина, чому запит на додатковий бюджет, який президент Байден зробив до Конгресу, має виконати якомога швидше”.

– заявив Блінкен.

Деталі

Блінкен і Себастьян Лекорню зустрілися в паризькому ангарі Nexter Defence Systems, де їм показали військову техніку та боєприпаси, які Франція надсилає в Україну.

Блінкен підкреслив кількість ресурсів, які Франція та Європа вже надали Україні. Та додав, що через ці події Європа позбулася залежності від російських енергоресурсів, а альянс НАТО поміцнішав, до товариства якого вступили цьогоріч ще два члени.

Разом, стільки, скільки надали Сполучені Штати, наші європейські партнери та інші партнери далеко за межами Європи через глобальний характер цього виклику забезпечили навіть більше. Але, навіть коли ми досягли всього цього, і навіть коли росія зазнала в Україні, на мою думку, стратегічної катастрофи – вона слабша у військовому плані, вона слабша економічно, вона слабша дипломатично, Україна більш об’єднана, ніж будь-коли раніше, Європа позбулася залежності від російських енергоресурсів, а наш альянс НАТО як сильніша, так і тепер більша на двох членів.”

– сказав Блінкен.

Цього ж дня  міністр закордонних справ Франції Стефан Сежурне заявив, що Франція має намір домогтися ухвалення на загальноєвропейському рівні санкцій щодо російських компаній, які займаються дезінформацією.

Я запропоную встановити санкційний режим проти тих, хто підтримує режим дезінформації. 

– пообіцяв Сежурні на спільній з Блінкеном пресконференції в Парижі.

Додатково

Також очікується, що Блінкен зустрінеться з міністром закордонних справ Франції Сефаном Сежурном і президентом Франції Еммануелем Макроном перед тим, як відправитися в Брюссель на зустріч міністрів НАТО в середу (3 квітня).

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *