Російська атака на порт Одещини: є постраждалі

Фото до статті

У ніч на 17 серпня армія російської федерації атакувала портову інфраструктуру Одещини. Пошкоджень зазнало цивільне судно, є поранені.

Про це 17 серпня повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер у Телеграм-каналі.

«Цієї ночі ворог знову атакував портову інфраструктуру Одещини. Пошкоджень зазнало цивільне судно під прапором Республіки Того. На жаль, постраждало 4 людини», – повідомив Кіпер.

Російська федерація атакувала портову інфраструктуру Одещини. Внаслідок удару зазнало ушкоджень цивільне судно. Відомо про щонайменше 4 поранених.

За даними очільника Одеської ОВА, медики госпіталізували трьох поранених. Один з постраждалих у важкому стані. Наразі всім надається медична допомога.

Крім того, Кіпер повідомив, що внаслідок атаки армії рф виникли пожежі, які вже повністю ліквідовано.

Нагадаємо, напередодні російські окупаційні війська атакували поштове відділення в одному з торгівельних центрів у передмісті Одеси, внаслідок чого двоє людей постраждали.

Також вночі 16 серпня росія завдала ракетні удари по Києву та Кривому Рогу. У Києві зафіксовано пожежі у двох районах, постраждали щонайменше троє людей. Також у результаті комбінованої атаки балістичними ракетами та дронами на Кривий Ріг одна людина загинула, а ще 13 – отримали поранення.

Загалом, російські війська у ніч на 17 серпня атакували Україну 128 ударними БпЛА різних типів. Сили ППО збили більшість ворожих повітряних цілей.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *