Завдамо “серйозного удару”: Путін погрожує країнам Балтії та державності України

Путін погрожує країнам Балтії та державності України / Колаж 24 Каналу

Кремлівський очільник 16 січня вкотре обурив своїми цинічними заявами щодо України та загальної політичної ситуації у світі. Путін знову пригрозив країнам Балтії та посягнув на українську державність.

Раніше Путін погрожував Фінляндії через вступ до Північноатлантичного альянсу. За його словами, її “затягнули” до НАТО, хоча між ними не було жодних суперечок.

Путін пригрозив країнам Балтії

Кремлівський очільник поскаржився, що росіян у балтійських країнах нібито “викидають за кордон”.

Це дуже серйозні речі, які стосуються безпеки нашої країни,
– заявив Путін.

Вочевидь диктатора обурило те, що понад тисячі громадянам Росії загрожує депортація з Латвії через порушення закону про імміграцію.

Цинічна заява щодо України

Висловлювання Путіна стосовно нашої держави стають дедалі абсурднішими. Кремлівський очільник вкотре пригрозив Україні.

Якщо надалі продовжуватиметься те, що відбувається зараз, то українській державності може бути завданий непоправний та дуже серйозний удар,
– наголосив диктатор.

За його словами, це буде “результатом українського правління” та частиною нашої зони відповідальності.

Він також додав, що український контрнаступ буцімто “провалився”. Путін вкотре вдався до своїх улюблених казок, що ініціатива під час ведення бойових дій нібито наразі належить російським збройним силам.

Виступ Путіна на форумі: коротко

  • Російський диктатор 16 січня нахабно запевнив, що люди, які перебувають на тимчасово окупованих територіях, буцімто хочуть бути частиною країни-агресорки. Кремлівський очільник також наголосив, що Україна нібито отримала свою незалежність за допомогою декларації, у якій зазначалося, що вона є нейтральною державою. Водночас диктатор розповів, що боротьба Росії з Україною розпочалася набагато раніше, згадавши російсько-грузинську війну у 2008 році.
  • Водночас російський очільник спробував зняти всю відповідальність з Росії та персонально з себе за війну проти України. Путін заявив, що в Україні нібито людям мізки “закомпостували”, коли оголосили “якусь самостійність”. Російський диктатор після цього збрехав, що на самостійність нашої держави буцімто ніхто та ніколи “не зазіхав”. Диктатор також відкрито зізнався, що Росія є окупантом та агресором. Також він проговорився, що Кремль не зацікавлений у перемовинах.
  • Диктатор заявив, що Росія начебто була готова до переговорів. Але приїхав Борис Джонсон й нібито переконав Україну не йти на цей крок.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *