Вдарили новою зброєю: деталі смертельного удару Росії по Харкову


Росіяни вдарили по Харкову новою зброєю / Колаж 24 Каналу
Вранці 26 липня ворог атакував Харків, влучивши баражуючим боєприпасом у приватний будинок. Ця атака призвела до загибелі жінки та поранень людей.
Кореспондентка 24 Каналу Анна Черненко розповіла про деталі цього удару росіян. Також вона повідомила, куди ще 26 липня влучив противник у Харкові.
Було цілеспрямоване влучання
Ворог о 9 ранку вдарив по Слобідському району малою ракетою-дроном, яка є новим типом озброєння – “Бандероль”. Влучання сталося у приватний будинок.
На відео, де зафіксовано момент, коли летіла ця ракета, видно, що збиття не було – це цілеспрямоване влучання по приватному сектору. Внаслідок удару два будинки знищені дощенту й ще близько двох десятків серйозно пошкоджені, – пояснила кореспондентка.
Але найголовніше, що в неділю вранці у цьому будинку були люди, і, на жаль, 40-річна жінка загинула. Її 10-річний син отримав поранення – у нього вибухові травми, – і його госпіталізували. Також ще кілька людей перебувають у лікарні з пораненнями. Загалом, за попередньою інформацією, 12 людей звернулись до медиків або з пораненями, або з гострою стресовою реакцією до лікарів.

Не користуєтесь Telegram? 24 Канал є у WhatsApp. Підпишіться та читайте перевірені новини
Зверніть увагу! Станом на 16:00 внаслідок удару 16 постраждалих, серед них – двоє дітей.
Як повідомив міський голова Харкова Ігор Терехов, родина, в якій загинула жінка, переїхала з Куп’янської громади близько року тому. Люди шукали безпеки та порятунку, але, на жаль, сталася трагедія.
У чому небезпека нового озброєння росіян?
Також харківський міський голова пояснив особливості нової дуже небезпечної зброї ворога.
Це було влучання “Бандеролі” – нового типу зброї, яку використовує Росія проти мирного населення Харкова. Цей ворожий засіб дуже складно збивати, адже у нього досить велика швидкість: попередньо приблизно 650 кілометрів на годину. Крім того, він летить на дуже низьких висотах, і його важко його знаходити. Але сьогодні відпрацьовуємо разом з військовими варіанти, щоб знайти можливості збивати її, – підкреслив Терехов.
Водночас це не перший удар “Бандеролью” по Харкову. Раніше були влучання у приватний сектор в іншому районі, у верхні поверхи п’ятиповерхівок та також по цивільних складах. На жаль, внаслідок кожної атаки цією зброєю були загиблі, адже “Бандероль” має дуже потужну вибухову силу.
Окрім того, внаслідок цієї атаки отримала поранення вівчарка, яка жила у постраждалій родині. Пес отримав важкі осколкові поранення. Зараз хірурги-ветеринари з Центру поводження з тваринами, куди поліцейські доставили вівчарку, борються за її життя.
Смертельний удар “Бандеролью” по Харкову: дивіться відео
Також 26 липня ворог ще завдав ударів по Харкову. Зокрема, сталося влучання безпілотника теж по Слобідському району.
Ще раніше FPV-дрон, попередньо на оптоволокні, вдарив у Шевченківському районі по вантажівці, яка перевозила хліб. Через удар 43-річний водій отримав важкі травми й зараз перебуває у лікарні, де його життя рятують медики.
Те, що цей безпілотник на оптоволокні, свідчить про те, що оператор бачив, по кому він б’є, і бив цілеспрямовано, щоб завдати удару по людині, завдати удару по бізнесу, просто вкотре затероризувати саме цей район Харкова, – підкреслила Анна Черненко.
У цьому ж районі була ще одна атака FPV-дроном. На щастя, БПЛА не здетонував, тому на місці відпрацювали вибухотехніки, знешкодивши небезпеку.
Під ударом опинився й Основ’янський район, де сталося влучання по АЗС. Також, на щастя, боєприпас, який ніс безпілотник, не вибухнув.
Источник: www.24tv.ua
