У росіян немає з цим проблем, – боєць розповів про ситуацію на Бахмутському напрямку

На Бахмутському напрямку ситуація залишається складною. Противник проводить певні заходи, аби перевірити стійкість української оборони.

Якщо піде щось не за “планом”, противник почне посилюватися у цьому районі. Про це 24 Каналу розповів командир 4 батальйону бригади “Рубіж” Михайло Крижанівський, додавши, що противник стягнув чимало сил та засобів на Бахмутський напрямок.

Що ускладнює роботу ЗСУ

Військовий наголосив, що метою цієї війни продовжує бути знищення українських міст та сіл, тому противник надалі продовжуватиме наступально-штурмові дії на Бахмутському напрямку. А також на Лимансько-Куп’янському та Авдіївському напрямках.

Зараз росіяни найбільше застосовують розвідувальні БпЛА та FPV-дрони для знищення українського переднього краю або, щоб унеможливити підхід до “передка” з огляду логістики. Проте безпілотники не стали панацеєю війни. Хоча велика кількість БпЛА доповнює артилерію окупантів, що ускладнює роботу Сил оборони України.

Звісно, ми застосовуємо певні засоби для придушення роботи їхніх ударних та розвідувальних дронів, але все-таки противник отримує допомогу від своєї держави. У них немає з цим проблем. Тим більше, що Росія не являється якоюсь ізольованою країною. Попри якісь незрозумілі санкції, вони використовують багато засобів БпЛА, які також використовують Сили оборони України,
– зазначив Крижанівський.

Утім, Збройні Сили України, Національна гвардія та інші військові формування, залучені для забезпечення безпеки рубежів та відбиття наступально-штурмових дій противника, продовжують стійко стояти та тримати оборону.

Оперативно про контрнаступ ЗСУ та звільнені міста і села читайте у нашому телеграмі.Який настрій у військових

За словами командира, теперішні погодні умови не допомагають як росіянам, так і українським військовим. Потепління та велика вологість призводить до захворювання у воїнів, таких як ГРВІ, запалення легень та інше.

Це все перешкоджає успішному виконанню завдань. Проте у хлопців бойовий настрій. Усі щоденно готуються проводити поставлені завдання командирами. Тому ніяка погода чи щось інше нас не зупиняє,
– зазначив Михайло Крижанівський.

Ситуація на фронті: останні новини

  • Генштаб ЗСУ повідомив, що на Херсонському напрямку наші воїни надалі продовжують заходи із розширення плацдарму. Незважаючи на значні втрати, ворог не полишає спроб вибити українські підрозділи із займаних позицій. Так, протягом минулої доби противник здійснив понад 10 безуспішних штурмових дій.
  • Аналітики Інституту дослідження війни 27 грудня припустили, що російські окупанти нещодавно просунулися на заході Запорізької області й повернули позиції, які Сили оборони захопили під час контрнаступу влітку 2023 року, ймовірно, після того, як ЗСУ відійшли на більш придатні для оборони позиції поблизу Роботиного на зиму.
  • Воїни 2-го механізованого батальйону Окремої президентської бригади імені гетьмана Богдана Хмельницького відбили раніше втрачену позицію на Авдіївському напрямку. Також військовим вдалося ліквідувати двох окупантів та ще чотирьох взяти у полон.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *