У Криму дітей змушують співати гімн Росії: у разі відмови вимагають розписки у батьків

У Криму дітей змушують співати гімн Росії: у разі відмови вимагають розписки у батьків Сергій Попович Основні тези

  • У таборі “Ай-Кемп” у Криму дітей змушують співати гімн Росії, і у разі відмови вимагають розписки від батьків.
  • Після окупації “Ай-Кемп” використовується для ідеологічної обробки неповнолітніх через патріотичні акції за участю силових структур РФ.

Дитячий табір “Ай-Кемп” / Фото з відкритих джерел

У таборі “Ай-Кемп” у селі Піщане на окупованій території Криму дітей змушують співати гімн Росії. Коли діти почали відмовлятися від цього, адміністрація закладу почала вимагати розписки дітей з поясненнями такої поведінки.

Тільки з розпискою діти можуть відмовитися брати участь у виконанні гімну держави-агресора або у подібних патріотичних заходах. Про це повідомляє 24 Канал із посиланням на рух громадського опору “Жовта стрічка”.

Як дітей у Криму змушують співати гімн Росії?

Як зазначають активісти, після скарг з боку дітей, адміністрація закладу не скасувала примусову долю в таких заходах, а натомість вимагала від батьків листових розписок із поясненням причин відмови. Без подання такої заяви дитина не має права відмовитися від виконання гімну або участі у патріотичних заходах.

До окупації Криму Ай-Кемп був міжнародним молодіжним центром відкритого формату. Однак після 2014 року “активно використовують для ідеологічного опрацювання неповнолітніх, зокрема через участь у патріотичних акціях за участю представників силових структур РФ”, розповіли представники руху.

Читають зараз: ЗСУ просунулися на трьох напрямках, росіяни – на чотирьох: карти ISW на 27 липня

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *