Свої інтереси захищали, – Путін цинічно заявив, що Росія “не зазіхала” на самостійність України

Путін збрехав, що на самостійність України ніхто “не зазіхав” / Getty Images, колаж 24 Каналу

Владімір Путін спробував зняти всю відповідальність з Росії та персонально з себе за війну проти України. Абсурдна заява президента країни-агресорки традиційно містила у собі чимало протиріч та відвертої брехні.

Владімір Путін заявив, що в Україні нібито людям мізки “закомпостували”, коли оголосили “якусь самостійність”. Російський диктатор після цього збрехав, що на самостійність нашої держави буцімто ніхто та ніколи “не зазіхав”.

Що ще наговорив Путін

Після цього, говорячи про самостійність України, президент країни-агресорки сказав, що “це не зрозуміло що таке”.

Диктатор також відкрито зізнався, що Росія є окупантом та агресором. Також він проговорився, що Кремль не зацікавлений у перемовинах.

Щодо переговорного процесу – спроба спонукати нас відмовитися від тих завоювань, які ми реалізували за останні півтора року. Але це неможливо. Всі розуміють, що це неможливо. І вони, правлячі кола в Україні, розуміють. І західні еліти розуміють. Всі розуміють,
– сказав Путін.

Також президент країни-агресорки вважає, що росіян буцімто неможливо перемогти. Він заявив, що жителі Росії “свої інтереси завжди захищали й зараз захистимо”.

Крім цього Путін пожалівся на “націоналістичні ідеї в Україні”, які після розвалу СРСР, “виявилися сильнішими”. Він цинічно заявив, що це все нібито призвело “до сьогоднішньої ситуації”, забувши додати, що це саме Росія вдерлася у нашу країну.

Що кажуть експерти про Путіна

  • Доктор економічних наук Ігор Ліпсіц у розмові з 24 Каналом зауважив, що Путін заперечує, що Росія залишається “бензоколонкою”. Нещодавно диктатор назвав російську економіку “першою” у Європі та “п’ятою” у світі. За його словами, президент держави-терориста взяв дані за 2022 рік (ще до введення антиросійських санкцій) та ще й використав метод з вартістю продуктового кошика.
  • Не так давно колишній співробітник КДБ та Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов заявив, що Путін гостро реагує тільки на голосні невдачі окупантів на кшталт втрати літака А-50 чи великого десантного корабля у тимчасово окупованому Криму. На смерті російських солдатів йому байдуже.
  • Раніше політтехнолог Михайло Шейтельман зауважував, що Путін не приховує своїх намірів воювати з НАТО. Він закликав не ігнорувати різкі слова та погрози російського диктатора.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *