США допомогли нам, щоб ми вистояли, а можуть допомогти більше, аби перемогли, – Зеленський

Зеленський прокоментував допомогу Україні від США / Колаж 24 Каналу (Фото Getty Images)

Володимир Зеленський розповів, що Сполучені Штати могли б допомогти Україні більше, щоб ми перемогли. Президент також сказав, що “не хвилюється через конгресменів чи сенаторів”.

Президент України в інтерв’ю виданню Channel 4 News заявив, що він зустрічався з конгресменами та сенаторами й вони на 99% – на боці України, пише 24 Канал.

Що сказав Зеленський про допомогу від США

“Я з ними зустрічався. Коли я з ними сідаю і в нас діалог, тет-а-тет чи в команді, у більшості, 99,9% випадків вони – на моєму боці”, – пояснив український лідер.

Варто зауважити, що США ще не виділили Україні допомогу, адже республіканці та консерватори намагаються дійти згоди щодо безпеки на кордонах та міграційної політики.

Володимир Зеленський у цьому контексті відповів на питання, чи довіряє словам підтримки, які чув від членів Конгресу США. Президент сказав, що він “довіряє результатам”.

За майже п’ять років президентства я, з одного боку, бачив усе. Але коли я говорю з політиками, інколи думаю, що не бачив нічого… Усі усміхаються, обіймають, кажуть: “Ви стійкі, ви такі сильні, ви – справжній чоловік, лідер вільного світу. Ви врятували нашу демократію… Ми могли б втратити пів Європи, і Росія напала б на США, країни НАТО, і ми маємо дати вам усе, все що маємо.” І потім – наче команда “стоп, знято”,
– заявив Зеленський.

Також президент України описав обсяги військової допомоги від США.

“Вони (США – 24 Канал) багато допомогли нам, аби ми вистояли. Я вважаю, вони можуть допомогти нам більше, аби ми перемогли”, – запевнив Володимир Зеленський.

Останні новини про допомогу від США

  • Джо Байден попросив у Конгресу понад 100 мільярдів доларів, з яких понад 60 мільярдів – мають піти на підтримку України, по 14 – на Ізраїль та заходи протидії нелегальній міграції на південному кордоні. Через суперечки між демократами та республіканцями щодо кордону, Конгрес досі не проголосував за допомогу.
  • Вже 17 січня Джо Байден провів зустріч з керівництвом Конгресу. Президент США запевнив, що більшість підтримує схвалення військової допомоги для України.
  • Іноземні ЗМІ писали, що Байден погодився посилити імміграційну політику та укріпити південний кордон США, щоб забезпечити допомогу Києву.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *