Росіяни здійснили пуски крилатих ракет з Ту-95МС

Ракетна загроза / Getty Images

Зранку 29 грудня окупанти здійснили по Україні пуски крилатих ракет з бомбардувальників Ту-95МС. Вони несуть на собі ракети, які досягають всієї території України.

Стратегічні бомбардувальники Ту-95МС здатні нести ракети Х-101. Ними Росія раніше дуже часто атакувала українські території.

Ракетна загроза з Ту-95МС: що відомо

О 03:29 Повітряні сили попередили, що зафіксували виліт 9 бортів Ту-95МС з аеродрому “Оленья” у Мурманській області Росії.

У разі ракетної загрози та пусків крилатих ракет повідомимо додатково. Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги!
– наголосили військові.

Весь цей час на Сході вже була оголошена тривога через ракетні обстріли з інших ракетоносіїв. Також вона тривала й на Заході через загрозу “Шахедів”.

О 6:32 Повітряні сили повідомили, що ворог здійснив пуски з Ту-95МС. Через це у низці областях оголосили повітряну тривогу.

Ракетна небезпека в областях, де оголошена тривога! Зафіксовано пуски крилатих ракет з літаків Ту-95МС! Не ігноруйте сигнали повітряної тривоги! Прямуйте в укриття,
– повідомили у Повітряних силах.

Що варто знати про Х-101 Це ракети повітряного базування. Їх можуть запускати не лише з Ту-95МС, а й з Ту-160. Дальність польоту такої ракети – понад 5,5 тисячі кілометрів. Найчастіше окупанти запускають їх з акваторії Каспійського моря або з міста Волгодонська Ростовської області, рідше – з Чорного моря. Через високу дальність польоту ракет літакам потрібно просто злетіти, вийти на бойовий курс і випустити ракети.Попередня атака 8 грудня: як це було

  • Попередній пуск ракет у наш бік відбувся 8 грудня. Тоді під головним ударом були дві області – Київська й Дніпропетровська.
  • Ракети запустили того разу 7 стратегічних бомбардувальників Ту-95МС. О 06:30 тривога охопила Україну, а за 20 хвилин перша група ракет залетіла у повітряний простір Харківської області.
  • Тривога тривала майже 3 години, згодом наші військові відзвітували, що ворог випустив 19 крилатих ракет X-101 та X-555. Сили Протиповітряної оборони змогли знищити 14 із них.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *