Резерви росіян дозволяють їм наступати: генерал-лейтенант у відставці оцінив сили окупантів

Боротьба українських захисників проти російських окупантів триває щохвилини. Ворог не полишає спроб атакувати і намагань відбити раніше втрачені позиції.

Складнощів додають і погодні умови. Генерал-лейтенант у відставці, військовий експерт, засновник фонду “Закриємо небо України” Ігор Романенко пояснив 24 Каналу, що наразі відбувається на фронті.

Тактика українських захисників

Українські захисники, на думку Романенка, виконують завдання стратегічної оборонної операції. Будь-які резерви застосовують для того, щоб зупинити просування противника, яке відбувається на усій лінії фронту.

“Від півночі Харківської області і до Херсонського напрямку, де ворог на всіх цих відтинках локально на тактичному рівні, але просувається вперед. Тому ті невеличкі резерви, про які ми говоримо, вони використовуються для того, щоб виконати це перше завдання стратегічної оборонної операції”, – пояснив військовий експерт.

В ході виконання цих операцій відбувається ліквідація якомога більшої кількості техніки та живої сили противника.

“Третє завдання полягає в тому, що вигравати цей час для того, щоб збирати сили і резерви для проведення майбутніх контрнаступальних операцій. Але до цього треба ще дійти, тому що сил не вистачає на зупинення просування вперед ворога, і це виконання першої задачі у стратегічній оборонній операції”, – додав Романенко.

Війна Росії з Україною: останні новини

  • Станом на 20 січня на лінії фронту відбулося 103 бойових зіткнення. Найбільше – на Лиманському та Авдіївському напрямках.
  • Погода має значний вплив на наступальні дії ворога. Так, підмерзли грунти і ворог днями проводив штурми біля Кліщіївки на Бахмутському напрямку, попередньо накопичивши певну кількість сил та засобів.
  • Військові експерти зазначають, що наразі оптимальна тактика українських захисників – тримати східний напрямок у режимі активної оборони. Її сенс полягає в контратаках.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *