“Пий і повзи за дроном”: оператори БпЛА вивели двох поранених бійців з-під носа росіян

Оператори дронів врятували двох українських військових / Колаж 24 Каналу

Безпілотники й надалі продовжують доводити свою ефективність на фронті. Вони не лише змінили тактику ведення бойових дій, але й виявилися у пригоді для порятунку поранених воїнів.

Оператори роти ударних безпілотників “Шершні Довбуша” 68 окремої єгерської бригади розвідували територію, коли натрапили на двох своїх поранених побратимів. Ті нерухомо лежали серед засніженого поля.

Гарячий чай і порятунок

У першому випадку евакуювати пораненого військового було складно, адже ворог був занадто близько. Тоді бійцю із дрона скинули пляшку чаю і записку із закликом: “Друже, пий і повзи за дроном”. Так, безпілотник вивів військовослужбовця у безпечне місце, де йому на допомогу прийшли товариші.

Порятунок бійця: відео телеграм-канал “Шершні Довбуша”

“Підніми руку”

У другому випадку військовому скинули записку, в якій його попросили підняти руку, якщо він здатен повзти за дроном. Його евакуювали на мінімальній відстані від позицій ворога.

Вивели з-під носа окупантів: відео “Шершні Довбуша”

Дрони змінили тактику війни

За словами генерала-полковника Олександра Сирського, безпілотники відіграють важливу роль на полі бою для обох сторін збройного конфлікту. І Україна, і Росія все частіше використовує дрони для того, аби зменшити втрати серед людей.

Для нашої держави БпЛА неабияк важливі. Людський ресурс у Росії у кілька разів більший. Це означає, що Україна має знаходити рішення у технологічній зброї.

Сирський зазначив, що застосування дронів зменшили масштаб бойових дій з обох боків. Наприклад, наступи на рівні батальйонів – це тепер велика рідкість.

Часом дрони можуть бути ефективніші за артилерію. Вони більш мобільні та дешеві. БпЛА не “втомлюються”, а тому можуть виснажувати ворога, змушуючи його завжди бути на сторожі.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *