Секретар Ради безпеки Росії Ніколай Патрушев заговорив про “тотальну війну Росії з Заходом”. Мовляв, так звана “СВО” – це лише частина справді великої війни.
Заяви Ніколая Патрушева про велику війну не є дивними, з огляду на погляди цього російського діяча. Російський опозиційний політтехнолог Аббас Галлямов розповів 24 Каналу, що вся влада Патрушева зав’язана на війні.
Чого хоче Патрушев
Не остання людина в Росії Ніколай Патрушев закликав готуватися росіян до “довгої війни із Заходом”. Мовляв, англосакси ведуть маленькі проксі-війни з Росією. Тому, як він висловився, навіть після закінчення “гарячої фази” війни з Україною, війна з Заходом не припиниться.
Патрушев з цього і живе. Вся його влада заснована на концепції тотальної війни. Якщо війна має обмежений характер так званої “СВО”, а країна продовжує жити, як і живе, то влада Патрушева тоді не безмежна,
– зауважив Аббас Галлямов.
Патрушев, як доволі амбіційна людина, не може задовольнитись владою лише у певних аспектах. Він хотів би мати значно більший вплив, ніж має зараз.
“Тут питання не в грошах. Перед Патрушевим грандіозний політичний проєкт – йому сина (Дмітрія Патрушева, міністра сільського господарства Росії – 24 Канал) треба робити наступником. А для цього потрібно контролювати всю країну, не лише освоювати бюджети”, – пояснив політтехнолог.
Саме тому Патрушеву і потрібна тотальна війна. Тоді не буде мирної економіки, лише тил, який є такою ж частиною фронту, як і самі військові. У такий спосіб секретар Радбезу Росії зможе тримати під контролем усі сфери, які зараз йому не доступні.
“Те, що про це говорить Патрушев – пусте місце. Якби про це сказав Собянін (мер Москви – 24 Канал) чи Мішустін (голова уряду Росії – 24 Канал) – це вже була б інша справа”, – додав Галлямов.
Останні новини з Росії
- Владіміра Путіна зареєстрували кандидатом на президентських виборах. За повідомленнями російських ЗМІ, з 60 тисяч підписів за висування Путіна, які перевірила комісія, недійсними визнали 0,15% за можливих 5% похибки. Зауважимо, що Путін балотується уже на п’ятий термін. Він керує Росією вже майже 25 років.
- Тим часом по Росії удвічі зросла кількість випадків підпалів військкоматів. Схоже, росіяни не надто прихильно ставляться до можливості бути мобілізованим на війну в Україні. Ймовірно, російське суспільство розуміє, що друга хвиля мобілізації, попри запевнення Владіміра Путіна все ж відбудеться.
- У цьому контексті доволі цікавою здається новина про те, що Росія активно вербує білоруську молодь до своїх військових закладів вищої освіти. Це вказує зокрема на те, що шалені втрати на війні не хочуть, або ж не мають як поповнювати росіянами.
Источник: www.24tv.ua