Как ЕС поддерживает музыкальный сектор: вдохновляющие проекты и возможности для украинцев – Новости мира

Innovation Network of European Showcases (INES)

Це проєкт міжнародного співробітництва, який налагоджує унікальні методи співпраці та обміну між європейськими шоукейс-фестивалями з метою розвитку кар’єри музикантів, збільшення їх бізнес-привабливості та правильного використання цифрових технологій. В рамках цього проєкту є 4 напрямки роботи, а саме:

INES#festivals

В його основі стоїть ідея створення онлайн-ресурсу, за допомогою якого представники європейської музичної спільноти могли б легше знаходити нові музичні таланти. Буквально в декілька кліків букінг-менеджери фестивалів можуть відкрити для себе сотні гуртів, які подали заявку на участь і вибрати когось з них саме на свою сцену.

EXCITE – Exchange of international talent in Europe

EXCITE – проєкт міжнародної співпраці між дев’ятьма європейськими організаціями, який сприяє професійному розвитку молодих артистів та музичного бізнесу загалом. В основі його ідеї лежить партнерство 10 європейських музичних фестивалів, які взяли на себе відповідальність за розвиток молодих музичних талантів. Під час проведення самого фестивалю організовуються спеціальні воркшопи для юних виконавців, табори для написання пісень, зустрічі поза сценою із програмними директорами та працівниками індустрії, які можуть поділитись цінним досвідом. Крім того, проєкт EXCITE виступає куратором однієї зі сцен найпрестижнішого німецького шоукейс-фестивалю Reeperbahn festival та представляє там своїх найяскравіших артистів.

Music Moves Europe Talent Awards

Це нова премія Європейського Союзу у сфері популярної та сучасної музики, яка організовується шоукейс-фестивалем ESNS (Eurosonic Noorderslag) в рамках нової ініціативи Music Moves Europe. Приз щорічно присуджується тим артистам, які уособлюють у собі свіже звучання європейської музики майбутнього.

Нагорода відзначає та популяризує молодих європейських артистів, щоб допомогти їм швидше вийти на міжнародний рівень. Номінантів відбирають за допомогою моніторингу європейських чартів European Border Breakers Charts, показників їх прослуховування на стрімінгових платформах, результатів європейської програми обміну молодими талантами European Talent Exchange Programme (ETEP), рекомендацій експортних офісів та партнерів, які підтримують нагороду. Переможці отримують можливість зіграти на фестивалі ESNS, спеціальну навчальну програму, фінансову підтримку турів та промо-активностей. У 2020-му році цю відзнаку у різних номінаціях отримали: Meduza (IT), girl in red (NO), Anna Leone (SE), PONGO (PT), HARMED (HU), 5K HD (AT), FLOHIO (UK), а також Naaz (NL), яка отримала ще й приз глядацьких симпатій.

Спочатку програма “Креативна Європа” була розрахована лише на 7 років. Але результати її роботи були настільки помітними, що Єврокомісія прийняла рішення її продовжувати і вже затвердила план роботи на 2021-2027 роки. Щоб ефективно до них підготуватись, у 2019-му році було започатковано ряд “пілотних конкурсів” або ініціатив, в тому числі й для музичного сектору. Зараз українські заявники можуть подати свою заявку на конкурс “Спільне створення та спільне виготовлення” як самостійно, так і в партнерстві з міжнародними колегами, щоб отримати до 50 тис.євро на реалізацію своєї ідеї.

Детальнішу інформацію про конкурс можна отримати на сайті українського бюро програми “Креативна Європа”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *