Жорстоко покарали на очах 1000 студентів: у КНДР двом підліткам влаштували показове судилище

У КНДР жорстоко засудили двох 16-річних хлопців / Скриншоти з відео, колаж 24 Каналу

У Північній Кореї судили двох громадян, яким виконалося лише 16 років. Це судилище влаштували на стадіоні перед публікою та зафільмували.

У Північній Кореї двох підлітків публічно засудили до 12 років каторжних робіт. Відео, яке опинилося у журналістів, ймовірно записали у 2022 році.

За що юнаки отримали вирок

Над двома 16-річними підлітками влаштували показове судилище через те, що вони дивилися дорами (серіали з сусідньої Південної Кореї). На цей захід зібрали близько 1000 студентів.

На відео можна побачити, як підліткам одягають наручники. Дорослі в уніформі дорікнули хлопцям за те, що вони не розмірковували глибоко над своїми “помилками”.

Показовий суд над підлітками у КНДР: відео BBC

Зверніть увагу! У КНДР заборонені розваги з Південної Кореї. Це стосується і південнокорейського телебачення.

Журналісти отримали ці кадри від дослідницького Інституту розвитку Півдня та Півночі (SAND), який працює з північнокорейськими біженцями. КНДР намагається перешкоджати витоку фото та відео, які показують справжнє життя в цій країні.

Інші новини з КНДР

  • Нещодавно Кім Йо Чен, яка є сестрою Кім Чен Ина, пригрозила Південній Кореї військовим ударом у разі провокацій з боку Сеула. Її заява пролунала на тлі обстрілів, які КНДР провела у береговій лінії паралельно кордону.
  • Через кілька днів вже сам Кім Чен Ин пригрозив сусідній країні. Північнокорейський диктатор заявив, що КНДР готова “стерти у попіл” Південну Корею.
  • Раніше Кім Чен Ин погрожував США. Він наказав своїм військовим бути готовими завдати “нищівного удару” по Америці, якщо вона спровокує конфлікт.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *