Железнодорожный мост и склад беспилотников на временно оккупированных территориях стали целью ночной атаки, помимо НПЗ в Кстово.

Не лише НПЗ у Кстово: ЗСУ вночі завдали удару по залізничному мосту та складу БПЛА на ТОТ Софія Рожик

Вибухи на ТОТ / Фото Shutterstock (ілюстративне)

У ніч на 2 липня Сил оборони продовжили послаблювати військово-економічний потенціал країни-терористки. Зокрема, було завдано удару по низці важливих цілей на окупованих територіях.

Про це повідомив Генштаб ЗСУ.

Що потрапило під удар ЗСУ 2 липня?

Сил оборони завдали удару по складу безпілотних літальних апаратів противника в районі Кам’янки Запорізької області.

Окрім того, під прицілом опинився залізничний міст через річку Сіверський Донець в районі Станиці Луганської. Він використовувався росіянами для військової логістики та перекидання особового складу, озброєння та матеріально-технічних засобів.

Якщо Telegram заблокують Не втрачайте 24 Канал – підписуйтесь на нас у WhatsApp Додати

Також було завдано удару по командно-спостережному пункту окупантів в районі Вільшаної Харківської області.

Нагадаємо, що в ніч на 2 липня Сил оборони провели атаку ще й на “жирну” ціль у Росії – НПЗ у Кстово. Це один із найбільших та найстаріших заводів у російській нафтопереробці.

Наслідком удару стала пожежа на території підприємства.

А у СБУ також повідомили, що у Кстово було уражено лінійну виробничо-диспетчерську станцію “Старолікеєво”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *