Я запрошую вас до Києва, – Зеленський емоційно звернувся до Трампа

Зеленський звернувся до Трампа / 24 Канал

Дональд Трамп регулярно “відзначається” скандальними заявами про війну Росії з Україною. Зокрема, обіцяє завершити її “дуже швидко”.

Український лідер наголосив, що буде радий побачити Трампа в українській столиці. Звичайно, за тієї умови, якщо одіозний американський політик зможе зупинити війну упродовж 24 години.

Так, будь ласка, Дональде Трамп, я запрошую вас в Україну, до Києва… Якщо можна зупинити війну за 24 години, гадаю, цього буде достатньо, щоб приїхати до Києва будь-якого дня, коли я буду тут,
– наголосив Зеленський.

Окрім того, український лідер зауважив, що якщо Трамп справді має “формулу” як припинити війну, то нехай поділиться нею.

Що раніше Зеленський казав про Трампа

До слова, раніше Зеленський у контексті заяв Трампа заявив: “спочатку подумай, а потім скажи”. Окрім того, український лідер наголосив: коли Трамп був президентом США, він не допоміг завершити війну на Сході України, яка на той час вже тривала й забирала життя. Трамп вже мав час на це. Однак, вочевидь, у нього були інші пріоритети.

Також Зеленський нагадав, що Україна ніколи не відмовиться від своїх територій. Росії не вдасться реалізувати жодних планів.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *