Хвороба диктатора Росії: Буданов навів докази численних двійників Путіна

Буданов розповів про клонів Путина / Getty Images, колаж 24 Каналу

Кирило Буданов дав зрозуміти, що постійно бачить двійників Владіміра Путіна. Він пояснив в інтерв’ю західним журналістам, як можна виявити цих “клонів”.

У матеріалі згадуються слова Кирила Буданова про хворобу російського диктатора. Глава ГУР МО казав, що Владімір Путін хворий на рак.

Що сказав Буданов про двійників Путіна

Глава української розвідки заявив журналістам, що регулярно бачить “клонів” Путіна по ТБ. Співрозмовники попросили його надати докази. У відповідь Буданов зазначив, що його аналітики вивчають “фізіономію Путіна… мочки вух, відстань між бровами тощо”.

Це не так складно. Ви можете зробити це самі,
– зауважив головний український розвідник.

Видання припустило, що Буданов вважає наявність двійників у президента країни-агресорки очевидною хитрістю.

Інші новини про двійників Путіна

  • Не так давно на пресконференції російський диктатор зізнався, що у нього є двійник. Як пояснив у коментарі 24 Каналу російський опозиціонер та політолог Аббас Галлямов, у Кремлі вирішили обіграти цю тему, бо вона широко розійшлася і її вже не можна було ігнорувати.
  • Колишній співробітник КДБ і Служби зовнішньої розвідки Росії Сергій Жирнов раніше заявляв, що Путін відправляє замість себе двійників у регіональні поїздки. На його думку, справжній диктатор сидить у Кремлі та не залишає Москву.
  • Нагадаємо, російський опозиціонер Ростислав Мурзагулов припускав, що Путін відправляв своїх двійників навіть на міжнародні зустрічі. Лідери могли не помітити цього через те, що на таких заходах зазвичай мало прямого спілкування, а зовнішність політиків часто змінюється через різні процедури.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *