Цьогоріч у Криму буде більше наземних операцій: Буданов назвав пріоритетне завдання ГУР

Буданов назвав пріоритетне завдання ГУР у Криму / Getty Imaged

Очільник ГУР Кирило Буданов зазначив, що для України важливо продовжувати тиснути на російські сили, зокрема в Криму. Він зауважив, що українські сили неодноразово вже входили на територію півострова.

Очільник ГУР пообіцяв, що кількість таємних операцій у Криму побільшає та назвав ключову ціль українських спецпризначенців.

Головне завдання ГУР в Криму

Буданов зазначив, що важливо тиснути на російські сили в Криму за допомогою повітряної кампанії, атак морських безпілотників і таємних операцій.

Він зауважив, що підрозділи ГУР неодноразово входили в Крим минулого року і пообіцяв, що у 2024 році надсилатиме на півострів більше спецпризначенців. Все для того, щоб порушити логістику Росії.

Зазначимо, що раніше операції у Криму анонсував і міністр оборони України Рустем Умєров. Він зауважив, що Україна вже змогла досягти успіху у Чорному морі. І це попри те, що наша держава не має такого потужного флоту.

Ці напрацювання, які ми готуємо на 2024 рік, дадуть нам дуже гарну спроможність для того, щоб вони відійшли назавжди з нашого Криму,
– сказав Умєров.

Цікаво, що 2024 рік лиш почався, а у Криму справді відбулося багато цікавого.

Останні великі операції в Криму

  • Днями агенти “Атеш” під час розвідки суден у Севастополі виявили потоплений прикордонний сторожовий корабель проєкту 205П “Тарантул”. Представники руху припустили, що корабель підбили декілька тижнів тому під час атаки морськими дронами на військові об’єкти окупантів.
  • 6 січня стало відомо, що ЗСУ влучили у командний пункт окупантів на аеродромі “Сaки” у Новофедорівці та склади боєприпасів.
  • 4 січня до атаки по аеродрому “Саки” Повітряні сили ЗСУ завдали удару по розміщенню російських підрозділів радіолокаційного спостереження та зв’язку. Під удар потрапила військова частина 03121 31-ї дивізії протиповітряної оборони біля Севастополя, де розташований 222-й вузол зв’язку ППО Чорноморського флоту Росії.
  • Крім цього, був завданий удар по території військової частини, де розташована стаціонарна РЛС 5Н84А “Оборона-14” у Євпаторії.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *