Чому Путін зміг зайти у кілька міст і сіл України: Зеленський вказав на важливий момент

Зеленський пояснив, чому військо Путіна змогло зайти у кілька міст і сіл України / Колаж 24 Каналу (фото Getty Images і Костянтина та Влади Ліберових)

Володимир Зеленський назвав причину, через яку війську російського президента Владіміра Путіна вдалося зайти у кілька міст і сіл нашої держави. Глава держави наголосив, що справа не у самій армії країни-агресорки.

Адже здебільшого вояки російського президента заходили уже в повністю знищені населені пункти. Про це президент України розповів під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі у Давосі, передає 24 Канал.

Зеленський сказав, як Путін зміг зайти у кілька міст і сіл в Україні

Глава держави зазначив, що абсолютно відкрито пояснив нашим партнерам, як російська армія змогла зайти у кілька міст і сіл нашої держави з моменту початку активних бойових дій проти українців.

Путін зміг зайти тільки в ті селища, де він вбив людей або де не було людей і вони бігли через цю війну,
– пояснив Зеленський.

Український очільник також наголосив, що якщо в містах, які збиралися окуповувати росіяни, було багато людей, то ці громадяни були готові захищати свою землю і робили це.

Наостанок Зеленський закликав партнерів зміцнити економіку нашої держави, яка постраждала внаслідок російської агресії. Адже зміцнивши нашу економіку, наша держава у відповідь зміцнить безпеку всього європейського континенту.

Президент України виступив у Давосі: ключові тези

  • Володимир Зеленський під час свого виступу у Давосі також розповів, що світ повинен зрозуміти, що заморожений конфлікт не може бути кінцем війни. Адже такий конфлікт може спалахнути з певним часом знову із ще більшою та сильнішою інтенсивністю.
  • Президент України також закликав західних партнерів зміцнювати захист нашого неба. Він також наголосив, що наша держава довела, що здатна збивати цінні російські літаки, такі як А-50 та Іл-22.
  • Зеленський також вказав на слабкість Заходу щодо санкцій по атомній промисловості Росії. Він наголосив, що наразі Путін є єдиним терористом у світі, який захопив АЕС у заручники, тому Зеленський сказав, що для всіх, хто переймається дотриманням санкцій на 100%, наближення миру стане нагородою.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *