Це нескінченний процес, – політолог сказав, як зменшити “санкційні діри” щодо Росії

Росія знаходить шляхи обходу санкцій та досі отримує компоненти для військової техніки, зброї від західних компаній. Повністю закрити “санкційні діри” неможливо. Однак країни-партнери України можуть максимально ускладнити цей процес для окупантів.

Таку думку 24 Каналу озвучив політолог Олег Лісний. За його словами, у такий спосіб Росії буде набагато складніше та дорожче обходити західні санкції.

“Санкційні діри” можна зменшити

Олег Лісний зазначив, що потрібно не створювати “санкційні діри”, а якщо помітили їх – то вчасно закрити. Однак їх неможливо повністю ліквідувати. До прикладу, Іран дуже давно перебуває під санкціями, однак навчився ефективно використовувати ці “санкційні діри”.

Важко забрати у компаній такі джерела прибутку, бо вони заробляють на таких “санкційних дірах”. Коли одні “діри” закриваються, то відкриваються нові.

Це нескінченний процес. Тобто ми не зможемо зробити так, щоб не було “дір”. Але наші партнери мають йти на те, щоб максимально намагатися ускладнити цей процес. Тому що це, як мінімум, буде для Росії набагато дорожче,
– підкреслив політолог.

Росія отримує західні компоненти в обхід санкцій

  • Росіяни продовжують активне виробництво військових снарядів та техніки, щоб використати для війни проти України. Велику частину комплектуючих загарбникам вдається постачати із країн Заходу. Зазначається, що 44% від загальної кількості постачань – розробки компаній Заходу.
  • Загалом вдалося проаналізувати 2 797 імпортованих Росією компонентів. Мовиться про датчики, мікрочипи, навігаційні системи та інші технології, які потрібні окупантам для виробництва зброї.
  • Зокрема, німецька компанія Rohde & Schwarz постачає російській компанії ТОВ “СТЦ” (Спеціальний технологічний центр) необхідне комплектування. Фірма росіян напряму забезпечує свою армію необхідним обладнанням для зв’язку та безпілотниками.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *