Blackjack зірвав куш: ГУР розповіло деталі успішної операції хакерів на міноборони ворога

ГУР пише про успішну операцію хакерів з Blackjack / Колаж 24 Каналу

Кіберхакери з Blackjack завдали удару по російському оборонному сектору. Вони видалили важливі дані з серверів ворога.

Головне управління розвідки України вранці 19 січня підтвердило інформацію про вдалу кібероперацію проти російського держпідприємства, що обслуговує міністерство війни агресора. Внаслідок атаки було отримано 1,2 терабайта конфіденційної інформації.

Кіберудар по військовій інфраструктурі Росії

Операція угруповання Blackjack дозволила нашим відповідним службам безпеки отримати технічну документацію понад 500 об’єктів міноборони Росії. Ці дані містять інформацію про військові об’єкти противника, які вже побудовані, перебувають у стадії будівництва чи плануються до зведення.

Вдалу операцію здійснили фахівці української організації Blackjack ― кіберволонтери майстерно проникли до бази даних російської держкомпанії та здобули 1,2 терабайта цінних даних. Серед отриманого масиву – технічна документація на понад 500 об’єктів міноборони Росії,
– констатують в ГУР.

Втрата даних серйозно ускладнить російські військові будівельні проєкти, тимчасово паралізувавши розвиток нових об’єктів. Це створює додаткові перешкоди для військових планів московських загарбників.

Українська розвідка підтвердила операцію хакерів / Зображення ГУР

Зверніть увагу! ГУР висловлює подяку кіберволонтерам за їхню невтомну працю та вклад у захист України. Ця операція є черговим доказом того, що український народ здатен ефективно протистояти ворогу на всіх фронтах.Інші операції хакерів з Blackjack

Українська кіберспільнота продовжує демонструвати свою ефективність та внесок у національну безпеку. Кожна успішна операція підвищує моральний дух та засвідчує, що Росія не така “непереможна”, якою хоче здаватися.

  • Нещодавно хакери з Blackjack, які, ймовірно, мають стосунок до Служби безпеки, зламали московського інтернет-провайдера “М9ком”. Їм вдалося позносити сервери цього інтернет-провайдера. Було видалено 20 терабайтів даних.
  • Крім того, вони фактично викрили реальне обличчя Путіна, коли той виголошував новорічну промову. Завдяки кіберфахівцям новорічне звернення Путіна несподівано перетворилося на виступ про військові невдачі та економічні втрати.
  • Також важливо, що Blackjack знищили IT-інфраструктуру “Росводоканалу”. Ймовірно, їх підтримували кіберфахівці СБУ. Було викачано 1,5 терабайта файлів компанії, а об’єм загальної кількості видалених даних становить понад 50 терабайтів.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *