Україна розписала нульову нічию із Бельгією та покидає Євро-2024

СПЕЦПРОЄКТ Матеріали з позначкою “Спецпроєкт”, “Партнерський матеріал” чи “Актуально” розміщені на комерційній основі. Редакція може не поділяти цю позицію. Софія Кулай

У середу, 26 червня, збірна України з футболу провела свій останній матч у рамках групового раунду Євро-2024. У суперниках команди Сергія Реброва була Бельгія, яку досі називають головною фавориткою групи “Е”.

Україна – Бельгія 0:0

Сергій Ребров включив у заявку на матч усіх 26 виконавців. Головний тренер “синьо-жовтих” виставив на гру 5 захисників та зіграв у два нападники. Слід відзначити, що на лівому фланзі захисту своє місце зайняв Миколенко, який пропустив попередні матчі через травму. 24 Канал розповідає хід поєдинку Україна – Бельгія.

Остання битва за плей-оф

Циганков та Мудрик залишились на лаві запасних. Є інформація, що Михайло отримав ушкодження. Перший момент вже на старті матчу був у Лукаку. Ромелу виграв боротьбу у наших захисників, але Трубін вчасно вийшов із воріт.

Євро-2024 – топова футбольна подія, яку неможливо пропустити! Тож вмикай свій гаджет гучніше та вболівай за українську збірну. Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That’s my spirit.

Перший удар у площину від України завдав Яремчук. Роман сильно пробив по центру воріт, де стояв Кастельс. Гості відповіли не надто безпечним ударом Теата.

У середині тайму Яремчук головою пробив поруч із бельгійськими воротами після точної передачі від Миколенка.

Хороший тайм від України

На 33-й хвилині Де Брюйне гостро виконав стандарт – м’яч пролетів поруч зі стійкою. Вже через хвилину Кастельс вступив у гру після пострілу Судакова.

Дуже два небезпечні моменти були за одну хвилину у виконанні підопічних Реброва. Спершу Довбик класно обіграв захисник у штрафній суперника, але затягнув із ударом, тому небезпека була ліквідована. А вже через хвилину Яремчук опинився біля воріт Бельгії, але замість удару віддав передачу вздовж на Довбика. Артема добре перекривали оборонці. Нападник Жирони би і так не дотягнувся до м’яча. Дуже класні два епізоди були від українських форвардів!

Роман Яремчук / Фото Getty Images

У першому таймі “синьо-жовті” більше награли на гол, аніж бельгійці. Чудово спрацювала оборона на чолі із Матвієнком, яка гідно закривала головну небезпеку атаки Бельгії – Ромелу Лукаку.

Зверніть увагу! У перші 45 хвилин Україна завдала 8 ударів (3 із яких були у площину воріт). Водночас Бельгія ж завдала вдвічі менше пострілів, два із яких були у рамку воріт Трубіна.Тайм надії

Бельгія жваво розпочала другий тайм в атакувальних діях. На жаль, на 56-й хвилині Миколенко не зумів продовжити гру через ушкодження. Замість нього на поле вийшов інший український легіонер із Англії – Зінченко.

Карраско опинився перед воротами, але Тимчик вчасно зіграв на перехоплення Тимчик. М’яч опинився у руках Трубіна.

На екваторі тайму обидві збірні обмінялись гострими моментами. Спершу Трубін потягнув удар Карраско, а добивання Доку заблокував Сваток.

Україна відповіла моментом, але знову Довбик затягнув із ударом, почав обігрувати захисника. На цьому атака “синьо-жовтих” затонула.

До слова. У паралельному матчі групи “Е” Словаччина розписувала нічию із Румунією. Це не той результат, який би підходив Україні.

Перед фінальною 10-хвилинкою Довбик небезпечно пробивав у ближній кут воріт. М’яч зачепив сітку бельгійських володінь, але із зовнішньої сторони воріт Кастельса.

Нічия не влаштовувала Україну, тому Ребров зняв із гри центрбека Сватка, на поле вийшов Ярмоленко. “Синьо-жовті” перейшли на схему із двома центральними захисниками.

“Синьо-жовті” припиняють свій шлях

Маліновський був близьким до того, аби покласти “сухий лист” із кутового. М’яч повністю не перетнув лінію воріт. Кастельс продемонстрував дива реакції.

Бакайоко отримав м’яч у штрафній України, але пробив поруч зі стійкою воріт Трубіна.

Маліновський приклав свою гармату з-за меж штрафного майданчика. Захисник Бельгії взяв на себе постріл та опинився на газоні. Йому добряче дісталось після удару Руслана.

Мегамомент змарнував Судаков, пробивши прямо у руки бельгійському голкіперу.

Україна розписує нульову нічию із Бельгією та завершує свій шлях на Євро-2024 з футболу. На жаль…

До теми. В іншому матчі групи “Е” Румунія зіграла внічию із Словаччиною 1:1. Після усіх поєдинків квартету, групу виграла збірна Румунії (4 бали). Другою стала Бельгія, а третьої – Словаччина. Україні фінішувала останньою. В усіх команд по 4 бали.