У в’язниці Гобарт Ресепшн Центр помер 23-річний чоловік, якого тримали під вартою.
За словами представників Тасманійської поліції, персонал в’язниці виявив чоловіка без ознак життя у його камері незадовго до 11:00 неділі.
Співробітники поліції намагалися реанімувати чоловіка, але безуспішно.
Проводиться розслідування поліцією, а також внутрішнє розслідування щодо обставин смерті.

Поліція повідомляє, що про інцидент співробітники в’язниці повідомили близько 11:00 неділі. (ABC News: Loretta Lohberger)
Заступник комісара Тасманійської поліції Даг Остерлу зазначив, що померлий чоловік був родом з Нью-Норфолка, міста на північ від Гобарта.
Його заарештували напередодні, в суботу, у зв’язку зі справою про нанесення поранення, що сталася днем раніше в Клермонті. Близько 17:30 його перевели до Гобарт Ресепшн Центру, повідомили в поліції.

Чоловік з Нью-Норфолка перебував під вартою одну ніч, перш ніж його знайшли без ознак життя. (ABC News: Luke Bowden)
«Були викликані бригади швидкої допомоги Тасманії, прибула поліція Гобарта та персонал в’язниці Гобарт Ресепшн — усі намагалися реанімувати чоловіка», — сказав заступник комісара Остерлу.
«Але, на жаль, ці спроби були безуспішними».
Заступник комісара Остерлу повідомив, що на місце події прибули судово-медичні експерти, детективи з відділу професійних стандартів Тасманійської поліції та коронер.
«Розслідування відділу професійних стандартів включає вивчення записів з камер відеоспостереження в Гобарт Ресепшн, документації та опитування всіх свідків. Ця інформація буде оприлюднена в ході розслідування», — зазначив він.
Виконуючий обов’язки директора в’язниць Трістан Белл заявив, що пенітенціарна служба Тасманії не надаватиме коментарів, оскільки справа передана на розгляд коронеру.
«Від імені пенітенціарної служби Тасманії я висловлюю щирі співчуття родині та друзям померлого чоловіка в цей складний час»,
— сказав пан Белл.
У п’ятницю близько 5:00 ранку поліція відреагувала на повідомлення про напад у будинку на Керлев-Парейд, Клермонт. Правоохоронці вважають цей інцидент цілеспрямованим.
За даними поліції, двоє осіб проникли до помешкання та напали на двох мешканців.
Чоловіка, якому трохи за 20, було поранено пострілом у стегно. Зараз він перебуває у лікарні у тяжкому стані.
Інша мешканка, жінка близько 20 років, отримала численні удари сокирою. Їй надали медичну допомогу, але госпіталізація не знадобилася.
Поліція не підтвердила, яку роль, якщо така була, померлий чоловік міг відігравати в цьому інциденті.
