Старт в Лізі націй: онлайн-трансляція матчу Україна – Албанія

Старт в Лізі націй: онлайн-трансляція матчу Україна – Албанія Анатолій Дерека

Україна – Албанія онлайн-трансляція матчу Ліги націй / фото Getty Images

Збірні України та Албанії зіграють матч в рамках Ліги націй 7 вересня 2024 року. Трансляцію гри в Празі можна було дивитися онлайн на сайті 24 Каналу.

У суботу, 7 вересня, збірна України з футболу почне свій шлях у Лізі націй 2024-2025. Команда Сергія Реброва проведе у Празі номінально домашню гру проти Албанії, пише 24 Канал. Початок – о 21:45 за київським часом.

Новий старт Реброва

“Синьо-жовті” провалили виступи на Євро-2024, не спромігшись вийти з групи. Тепер команда починає нову відбіркову серію, мета якої – потрапляння на чемпіонат світу-2026.

Успішний виступ в Лізі націй може допомогти команді Реброва у цьому. Україна опинилась у дивізіоні В, де протистоятиме Чехії, Грузії та Албанії. Всі наші суперники – теж учасники Євро-2024, з яких тільки грузини потрапили у плей-оф.

Албанці ж показали непоступливий характер, проте у трьох матчах “групи смерті” проти Італії, Хорватії та Іспанії взяли лише один бал. До матчу з Україною “червоно-чорні” підходять не у найкращому стані.

Через травми Албанії не допоможуть лідери команди Джимсіті та Броя. Втім і наша збірна не залишилась без втрат, адже вересневі зустрічі пропускають Довбик, Попов та Зубков.

Де дивитися

Матч Україна – Албанія онлайн можна буде на ОТТ-платформі MEGOGO, а також на регіональних каналах Суспільного. Початок поєдинку – 7 вересня о 21:45 (за київським часом).

Сайт 24 Каналу проведе текстову онлайн-трансляцію зустрічі Україна – Албанія. Тут також будуть опубліковані відео голів та огляд всього матчу з найбільш цікавими його моментами.

УКРАЇНА – АЛБАНІЯ 1:2

Голи: Конопля, 49 – Ісмаїлі, 54, Асані, 66.

УКРАЇНА: Трубін – Конопля, Забарний, Матвієнко, Миколенко – Бражко, Судаков, Шапаренко – Циганков, Яремчук, Кабаєв.

АЛБАНІЯ: Стракоша – Хюсай, Ісмаїлі, Кумбулла, Мітай – Асллані, Рамадані – Лачі, Байрамі, Асані – Манай.

Статистика матчу

Кінець матчу

Фінальний свисток. Україна починає шлях у Лізі націй з поразки “вдома” від Албанії. Шанс виправитися у “синьо-жовтих” буде за три дні у битві проти Чехії.

90+3 хвилина

Вже навіть Трубін прибіг на кутовий у чужий майданчик. Але без успіху…

90+2 хвилина

Манай небезпечно пробивав зі стандарту. М’яч трохи розминувся із “дев’яткою” воріт Трубіна.

90 хвилина

Рефері додав три хвилини.

88 хвилина

Тепер у Ходжі збився приціл, м’яч полетів суттєво вище воріт.

87 хвилина

Знову невдалий удар Маліновського здаля.

86 хвилина

Подачу з флангу головою замикав Піхальонок. Втім замість удару Олександр скинув на Ярмоленка, який був у офсайді.

84 хвилина

Неточний удар від Маліновського вище воріт.

83 хвилина

Манай відгукнувся на подачу Асані з кутового. Удар був неточним.

81 хвилина

Ще дві заміни від Реброва. Зінченко та Маліновський змінили Циганкова та Бражка.

77 хвилина

У Албанії теж дві зміни. Ходжа та Беріша вийшли замість Байрамі та Лачі.

74 хвилина

Неточний дальній удар від Піхальонка. Вище воріт.

71 хвилина

Три заміни від Реброва. На полі з’явились гравці Динамо Ярмоленко, Піхальонок та Ванат. Їм місцями на полі поступились Судаков, Кабаєв та Шапаренко.

67 хвилина

Асані отримав попередження за грубу гру.

66 хвилина

ГОЛ. Албанія вже попереду. Манай прострілив у центр майданчика України, де всі захисники забули про Асані. Вінгер точно вразив нижній кут воріт Трубіна. 1:2

Відео голу:

62 хвилина

Потужний дальній постріл від Бражка, поруч з воротами.

58 хвилина

Знову Ісмаїлі дають замикати подачу з кутового. Цього разу неточно.

54 хвилина

ГОЛ. Албанія відновила паритет. Після подачі кутового та метушні у нашому майданчику Ісмаїлі добив м’яч у сітку. 1:1

Відео голу:

52 хвилина

Албанці заблокували удар Циганкова.

49 хвилина

ГООООЛ!!! Україна відкриває рахунок! Подачу Миколенка з флангу замкнув Конопля, який приклався до м’яча злету. 1:0

Відео голу:

Початок другого тайму

Команди знову на полі, продовжуєемо!

Статистика першого тайму

Кінець першого тайму

Перерва. Албанія більш гостро атакує, проте на табло поки нулі.

45 хвилина

Суддя компенсував одну хвилину.

44 хвилина

Бражко головою пробив після подачі з кутового. Неточно, м’яч пройшов повз ворота.

42 хвилина

Момент у Яремчука! Після розрізного пасу Забарного Циганков вивів Романа на ударну позицію з гострого кута. Стракоша парирує постріл форварда Олімпіакоса.

41 хвилина

Небезпечно від Лачі! Після кутового вінгер підсік м’яч у бік воріт Трубіна. Поруч зі стійкою.

39 хвилина

Сейв від Трубіна після удару Асллані з гострого кута.

37 хвилина

Збірна України не може довести свої атаки бодай до карного майданчика суперника. Поки атаки албанців більш цікаві.

33 хвилина

Непогана подача від Коноплі, але Яремчука випередив один із захисників.

31 хвилина

Асані опинився перед воротами України, але замість удару з гострого кута той вирішив прострілити вздовж лінії. Там нікого з албанців не було.

28 хвилина

Манаю завадили нормально пробити після подачі Хюсая. Забарний добре попрацював.

26 хвилина

М’яч після подачі від Кабаєва опинився в руках Стракоши.

24 хвилина

Манай прийняв м’яч у нашому майданчику, але під удар Рея встигли кинутися захисники.

22 хвилина

Україна тримає м’яч під своїм контролем, проте захист суперника діє без помилок.

20 хвилина

Небезпечна подача з флангу від албанців. Лачі банально не влучив по м’ячу з кількох метрів.

15 хвилина

Красива комбінація в один дотик завершилась неточним пасом Шапаренка на Миколенка.

13 хвилина

Україна забрала м’яч під свій контроль. Намагаємось будувати атаки через лівий фланг з Миколенком та Кабаєвим.

9 хвилина

Лачі дали пробити з небезпечної відстані. Удар вийшов несильним, м’яч пройшов трохи повз ворота.

6 хвилина

Команди перейшли на боротьбу в центрі поля. Поки до воріт м’яч не доходить.

3 хвилина

Із перших секунд матчу підопічні Сергія Реброва кинулись в атаку. Але до гостроти у перші три хвилини справа так і не дійшла.