Серйозний залізний кулак пробиває росіян на Курщині: огляд фронту від Світана Аліна Вишневська Основні тези
- Українські військові успішно ведуть бої в Курській області, зокрема, використовуючи БМП Bradley і танки Abrams.
- Бронетанковий дует у вигляді Bradley та Abrams забезпечує велику мобільність і потужність удару.
- Партизанський рух у тилу допомагає виконувати важливі завдання, результатом чого є підрив мосту в Бердянську.
Сили оборони продовжують активні бої в Курській області. Зокрема, українські військові успішно виконують бойові завдання за допомогою БМП Bradley і танків Abrams.
Військовий експерт, льотчик-інструктор, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан у щоденному зведенні для 24 Каналу зауважив, що росіяни там намагаються якось наздогнати наших бійців, але їм не вдається.
Як американська техніка воює на Курщині
Світан зазначив, що американська БМП Bradley так скомпонована, щоб прийняти смертельний удар на себе, рятуючи екіпаж та десант, який виконує бойове завдання. До того ж цю машину можна швидко відремонтувати.
На його думку, Bradley, найімовірніше, є найкращою серед бойових машин піхоти, які наразі є у нас. Кількість обвісів, які ця БМП може нести на собі, дає можливість знищувати практично все, що рухається і на землі, і в повітрі, й іноді навіть під землею.
Він зауважив, що Bradley дуже добре працює в дуеті з танком Abrams. Адже танк сам собою важкий, не настільки спритний як Bradley.
Танки Abrams у парі з Bradley – це серйозний залізний кулак, який пробиває росіян по Курському напрямку,
– сказав полковник запасу.
Йдеться, пояснив він, про так звані маневрові бої, коли завдяки мобільності противник не може зрозуміти, де та в який момент буде наше пересування.
Підрив мосту в Бердянську
Ввечері 27 жовтня у Бердянську прогриміло декілька потужних вибухів – ГУР та рух опору підірвали залізничний міст. За словами полковника запасу, партизанський рух виконує такі завдання на місцях, проникаючи в російську армію.
Він наголосив, що, потрапивши до складу ворога, нашим партизанам набагато простіше виконувати бойові завдання в тилу: знайти вибухівку, визначити ціль, а потім підтвердити зроблене.
Хоча подібні завдання все ж зручніше виконувати дальніми ракетами,
– зауважив Світан.
Адже, додав військовий експерт, серйозні 225-кілограмові заряди на такій відстані виконали б таке ж завдання, проте значно безпечніше.
Источник: www.24tv.ua