Російські війська дроном атакували пасажирський вагон поїзда Анастасія КолесніковаОсновні тези
- Російські війська атакували пасажирський вагон поїзда в Семенівці на Чернігівщині дроном.
- Постраждалих немає, поліція фіксує наслідки атаки та документує воєнний злочин.
Окупанти вдарили дроном по цивільному потягу / Фото поліція
Вранці 14 квітня окупанти обстріляли пасажирський вагон поїзда у Семенівці на Чернігівщині. Також пошкоджена цивільна інфраструктура.
Вранці російська армія вкотре атакувала безпілотниками Чернігівщину. У Семенівській громаді Новгород-Сіверського району пошкоджень зазнав пасажирський вагон поїзда, передає 24 Канал із посиланням на поліцію.
Що відомо
Зазначається, що попередньо, минулося без постраждалих.
На місця ворожих влучань негайно прибули співробітники поліції. Вони фіксують наслідки атаки та документують воєнний злочин окупантів.
Наслідки атаки на Чернігівщину / Фото поліція
Нагадаємо, що у ніч проти 14 квітня Росія випустила по Україні 62 дрони різних типів. 40 з них були збиті силами ППО. Ще 11 – локаційно втрачені без негативних наслідків. Руйнувань внаслідок нічної атаки зазнали Одещина, Донеччина, Дніпропетровщина та Харківщина. Зокрема, у Харкові російські окупанти вдарили по продуктовому складу у Салтівському районі, що спричинило велику пожежу.
Источник: www.24tv.ua