Путін боїться казати правду: Кремль намагається поповнити армію трьома методами

Путін боїться казати правду: Кремль намагається поповнити армію трьома методами Анжела ФігінОсновні тези

  • Російська армія має проблеми з набором нових контрактників, що обмежує здатність окупантів проводити активні операції на кількох напрямках одночасно.
  • Кремль збирається збільшити кількість людей у війську на 100 тисяч до кінця 2024 року, використовуючи тиху мобілізацію, залучення на контракт та вербування з інших регіонів і країн.
  • Збільшення виплат для контрактників свідчить про проблеми Кремля з набором і мотивацією військових, а також про втрати Росії та необхідність поповнення ресурсів.

Російська армія має проблеми із набором нових контрактників. Через це ворожі війська за місяць – півтора стануть в оборону, адже не зможуть вести активні наступальні операції одразу на кількох напрямках.

Керівник Центру військово-правових досліджень Олександр Мусієнко розповів 24 Каналу, які методи використовує Кремль для поповнення своєї армії. До слова, Росія до кінця 2024 року планує збільшити на 100 тисяч кількість людей, залучених до війни проти України.

Як зараз Кремль поповнює армію

Зараз поповнення лав окупаційної армії відбувається різними способами:

  • тиха мобілізація з віддалених регіонів Росії;
  • залучення на контракт, особливо у містах, де немає роботи й погана економічна ситуація;
  • вербування з південно-східної Азії та Африки.

Росіяни різко й суттєво почали збільшувати виплати тим, хто готовий піти на війну. На думку військового експерта, це головний індикатор того, що у Кремля є проблеми із набором.

Якби все було добре й кількість так званих контрактників зростала б, то навіщо платити більше. А якщо пропонують більше, це означає, що немає напливу так званих добровольців, які готові підписати контракт. Їх намагаються мотивувати грошима,
– зауважив Мусієнко.

До того ж це вкотре підтверджує, що Владімір Путін не готовий звертатися до народу й казати прямо про те, що людей не вистачає, Росія зазнала втрат й треба поповнювати ресурси.

Згідно з опитуваннями “Левада-Центр”, у вересні – жовтні 2022 року чи не єдиний раз за час повномасштабної війни Росії проти України на 7 – 8% впала підтримка Путіна через оголошення мобілізації. Тоді диктатор швидко заявив, що нібито мобілізацію завершено, а все через те, що у військкомати почали летіти коктейлі Молотова.

“У Кремлі злякалися цих сплесків й перевели мобілізацію в тихий режим. Вона досі триває: повістки розсилаються, мобілізований приходить військкомат і йому кажуть підписувати контракт. Тому мобілізованих немає, але є контрактники”, – додав керівник Центру військово-правових досліджень.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *