Покупався в Антарктиді та пив чай з бедуїнами в Африці: українець здійснив навколосвітню подорож – Новини України

Артемій Сурін у NASA

Також Артемій потоваришував із кенгуру в Австралії, засмагав і купався в Антарктиді та пив чай із бедуїнами в Африці. А ночівля в пустелі Сахара стала одним із найяскравіших вражень.

Були і неприємні моменти. Артемія шокувала кількість сміття в океані та на окремих узбережжях.

Артемій був неприємно здивований від сміття

Мандрівник фільмував кожен момент подорожі за допомогою камери та дрона. Це, здавалося б, невинне заняття ледь не обернулося для нього нещастям. Неприємний інцидент стався на фінішній прямій навколосвітньої мандрівки.

Через зйомку дроном в Ірані Суріна арештували та звинуватили у шпигунстві. За цією статтею карають жорстоко – довічним ув’язненням чи навіть смертною карою. Справа швидко дійшла до суду. На щастя, після ретельної перевірки Артемія відпустили, і він покинув країну під консульським супроводом.

Українець завершив свою подорож наприкінці липня 2019 року. За час навколосвітньої мандрівки СУрін подолАв понад 100 тисяч кілометрів, перетнув три океани, побував на шести континентах та більш ніж у 40-ка країнах.

Артемій з бедуїном

У Київ Артемій повернувся тричі рекордсменом. Він став першим українцем, який здійснив навколосвітню подорож за рекордні 280 днів. Та першим громадянином, який об’їхав планету без авіаперельотів і популяризував Україну у світі. Ще один рекорд на рахунку Суріна – зйомка за допомогою дрона усіх континентів. Мандрівник отримав звання “Бренд-Амбасадора” від Книги рекордів України.

Більшість людей у світі мало знають про Україну, каже Артемій. А в англомовному Google найпоширеніша інформація – про війну та корупцію. Під час навколосвітньої подорожі мандрівник намагався зруйнувати ці кліше. Сурін переконаний: Україна має великий потенціал, аби стати привабливою для іноземних туристів. А ще сподівається, що його приклад надихатиме українців на здійснення мрій.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *