Пожежа в Одесі у готелі Токіо Стар: список загиблих у пожежі

Пожежа в одеському готелі «Токіо Стар»
/ Фото з соціальних мереж

Миколу Кравченка та Ольгу Романюк поховали 19 серпня у місті Балта, Одеської області/ Фото з соцмереж

Ще 10 постраждалих госпіталізували, з них 7 – перебувають у важкому стані, а 2 – у стані середньої важкості. Серед госпіталізованих є іноземець, громадянин Сьеєрра-Леоне. Постраждав також громадянин Литви, але він від госпіталізації відмовився.

Яким був стан готелю «Токіо Стар» до пожежі – дивіться тут. Що з ним зараз – фото за посиланням.

Що відомо про пожежу в одеському готелі «Токіо Стар»?У ніч на 17 серпня в Одесі спалахнув готель «Токіо Стар». Щонайменше 9 людей загинули, ще 10 постраждали. Підрозділи ДСНС врятували близько 10 осіб. Вогонь охопив більше 1 000 квадратних метрів. Під час пожежі у готелі перебувало орієнтовно 200 людей.

Поліція розглядає три основні версії причин пожежі: умисний підпал з метою приховати вбивство, порушення правил пожежної безпеки та необережне використання вогню постояльцями готелю.

Володимир Зеленський відреагував на трагедію. Він пообіцяв, що усі винні понесуть відповідальність, а зокрема, і власник готелю Вадим Чорний. Той зі свого боку сказав, що готовий до відповідальності, якщо його провину доведуть. Згодом Чорного затримали та повідомили про підозру.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поделитесь с друзьями

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *