Перша сенсація на Євро-2024: Словаччина несподівано обіграла зіркову збірну Бельгії

СПЕЦПРОЄКТ Матеріали з позначкою “Спецпроєкт”, “Партнерський матеріал” чи “Актуально” розміщені на комерційній основі. Редакція може не поділяти цю позицію. Сергій Шаховець

У четвертий ігровий день на Євро-2024 були зіграні два поєдинки в групі Е. В одному з них збірна Словаччини зустрічалася з Бельгією.

Збірна Бельгії перед початком ЧЄ-2024 вважалася фаворитом групи Е. “Червоні дияволи” зобов’язані були перемагати Словаччину після фіаско українців в дебютній грі, повідомляє 24 Канал.

Головний тренер бельгійців Доменіко Тедеско не зміг виставити на гру Акселя Вітселя та Тома Меньє. Проте і без них склад фаворита групи Е вражав зірковістю.

Найочікуваніша футбольна подія року – Євро-2024 – вже розпочалася. Саме час збирати друзів та вболівати за свою збірну!
Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That’s my spirit.

Словаки показали приклад українцям

Початок матчу Бельгія – Словаччина довів просту істину, що не можна недооцінювати жодну з команд-учасниць на Євро-2024.

Втім, першими втратили нагоду відкрити рахунок “червоні дияволи”. Ромелу Лукаку завдав небезпечного удару, але голкіпер словаків Дубравка відвів загрозу.

Футбольне правило спрацювало на 7-й хвилині. Форвард “соколів” Іван Шранц опинився в потрібному місці в потрібний час та засмутив голкіпера бельгійців.

Був шанс, що арбітр скасує взяття воріт, але після перегляду ВАР суддя вказав на центр поля.

Відео голу Шранца

Після забитого голу словаки не грали на утримання рахунку. За кожної сприятливої нагоди підопічні Франческо Кальцона вибігали в контратаки та турбували голкіпера бельгійців Кастельса.

На перерву команди пішли за мінімальної переваги збірної Словаччини.

Два скасовані голи Лукаку

Другий тайм розпочався з навали бельгійців. На 56-й хвилині м’яч опинився у воротах “соколів” після удару Лукаку. Проте радість “червоних дияволів” була передчасною. Арбітр скасував гол, зафіксувавши офсайд.

Невдача не зупинила бельгійців. Троссард, Бакайоко, Лукаку мали чудові нагоди зрівняти рахунок. Однак фортуна була на боці словаків.

За три хвилини до кінця основного часу Лукаку друге відправив м’яч у сітку воріт Словаччини. Проте знову арбітр анулював гол, побачивши на відеоповторі гру рукою.

У підсумку фінальний свисток зафіксував рахунок 1:0 на користь Словаччини. Андердог групи Е продемонстрував приклад, як потрібно грати з фаворитами.

Відеоогляд матчу Бельгія – Словаччина

Матчі другого туру в групі Е відбудуться 21 та 22 червня. Спочатку буде зіграний поєдинок Словаччина – Україна, а наступного дня зустрінуться Бельгія та Румунія.