Новий прем’єр Британії сказав, чи можуть ЗСУ бити Storm Shadow по території Росії

Новий прем’єр Британії сказав, чи можуть ЗСУ бити Storm Shadow по території Росії Діана КвасневськаОсновні тези

  • Кір Стармер заявив, що Україна сама вирішує, як використає ракети Storm Shadow.
  • Новий прем’єр Британії заявив, що ракети повинні використовуватися відповідно до міжнародного гуманітарного права та в оборонних цілях.
  • Проте додав, що Україна сама вирішує, як їх розгортати для цих оборонних цілей.

Що сказав Стармер про атаки їхньою зброєю / Колаж 24 Каналу (Shutterstock та скриншот з відео)00:0000:511x1x Аудіо синтезовано з використанням AI. Більше Аудіоновин

Кір Стармер заявив, що Україна сама вирішує, як використає ракети Storm Shadow, які надала Велика Британія. Тобто новий британський прем’єр підтвердив, що дотримується тієї ж позиції, що і попередній уряд.

До речі, ракети Storm Shadow можуть атакувати на відстань у 250 кілометрів і сягати Кримського мосту та Чорноморського флоту. Їх Україні надали Британія та Франція.

Що сказав Стармер про атаки по Росії

(Ракети повинні – 24 Канал) очевидно використовуватися відповідно до міжнародного гуманітарного права, як і слід було очікувати,
– заявив новий прем’єр Британії.

Він пояснив, що Storm Shadow повинні використовувати “в оборонних цілях”, проте додав, що Україна сама вирішує, як їх розгортати для цих оборонних цілей.

До речі, Ріші Сунак також говорив, що Україна сама вирішує, як застосовувати ракети Storm Shadow.

Варто зазначити, що Кір Стармер на саміті НАТО у Вашингтоні прокоментував удар росіян по дитячій лікарні “Охматдит”, сказавши, що це був “абсолютно шокуючий, жахливий напад”. Прем’єр Британії додав, що це стало “дуже важливим, хоч і трагічним тлом для цього саміту”.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *