Наступна мета: в “Атеш” показали охорону Кримського мосту

Наступна мета: в “Атеш” показали охорону Кримського мосту Дмитро УсикОсновні тези

  • Агенти “Атеш” показали охорону Кримського мосту та виявили ПЗРК ворога.
  • Партизани планують використати знайдені вразливості для атак на об’єкти поблизу мосту.
  • Збройні сили України надалі отримуватимуть інформацію від розвідників для звільнення територій від окупантів.

ПЗРК біля Кримського мосту / Колаж 24 Каналу

Агенти “Атеш” продовжують вести розвідку за тимчасово вцілілим Кримським мостом. Партизани зазначили, що цей об’єкт росіяни захищають особливо серйозно.

Зокрема, рух “Атеш” показав ПЗРК. що розміщений прямо неподалік незаконної забудови. Вже незабаром він стане наступною “бавовною” у Криму.

ПЗРК біля Кримського мосту

В “Атеш” зазначають, що росіяни особливо ретельно охороняють Кримський міст. Проте, як пишуть партизани, розтин усієї системи протиповітряної оборони мосту – це лише питання часу.

Постійне спостереження дає правильне розуміння ситуації та дозволить використовувати знайдені вразливості в ешелонованій системі ППО. Виявлена ​​система ПЗРК незабаром стане наступною метою високоточних українських ракет,
– вказали агенти “Атеш”.

Росіяни готуються до атак на Кримський міст / агенти “Атеш”

Партизанський рух продовжує вести систематичне спостереження та передавати зібрану інформацію Збройним Силам для якнайшвидшого та повного звільнення територій України. Агенти “Атеш” закликають допомагати їм у знищенні незаконних забудов.

Знищення Кримського мосту

  • Раніше в “Атеш” вже повідомляли, що росіяни готуються до ударів по Кримському мосту. Окупанти виставили старі баржі вздовж Керченського мосту, аби захистити його від українських безекіпажних морських катерів. Також ворог стягує більше систем ППО в Керч.
  • Керівник пресцентру Сил оборони Півдня Дмитро Плетенчук розповів, що Кримський міст досить уважно оберігають. Станом на сьогодні ворог суттєво посилив охорону споруди з повітря, за допомогою авіації. Це відбулося на тлі того, що ворог практично не може патрулювати у морі.
  • Видання The Sun писало, що українські бійці очікують на те, що вони знищать Кримський міст вже до середини липня 2024 року. Очікується, що для цієї атаки використають ракети Storm Shadow. Вони атакуватимуть конструкцію моста, а морські дрони вдарять по основах.

Источник: www.24tv.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *