“Джмелі” покусали парижан: Боруссія здолала ПСЖ у першій лобовій зустрічі 1/2 Ліги чемпіонів

СПЕЦПРОЄКТ Матеріали з позначкою “Спецпроєкт”, “Партнерський матеріал” чи “Актуально” розміщені на комерційній основі. Редакція може не поділяти цю позицію.

Боруссія Дортмунд – ПСЖ: результат матчу та відео голу / Фото Getty Images

У середу, 1 травня, відбулась перша зустріч між Боруссією Дортмунд та ПСЖ у рамках 1/2 фіналу Ліги чемпіонів сезону-2023/2024. Німецький клуб мінімально переграв суперника із Франції.

Боруссія Дортмунд – ПСЖ 1:0

Гол: Фуллькруг, 36

На шляху до півфіналу ЛЧ дортмундська Боруссія несподівано пройшла мадридське Атлетіко. У першому матчі “джмелі” поступились у Мадриді 2:1. За те у другому поєдинку німецький клуб взяв реванш на власному полі 4:2. Загалом рахунок двох чвертьфінальних зустрічей склав 5:4 на користь “жовто-чорних”.

ПСЖ пройшов Барселону, які поступився у першому домашньому матчі 2:3. Однак у Каталонії парижани здобули розгромну перемогу з рахунком 1:4. Загалом 4:6 на користь французького клубу.

24 Канал спільно із Pepsi розповідає хід першої зустрічі Боруссії із ПСЖ та як забивали команди у півфіналі Ліги чемпіонів-2024.

Команди дуже обережно розпочали поєдинок. Обмаль гостроти. За те багато боротьби у центрі поля. Перший удар у сторону воріт був зроблений лише на 11-й хвилині матчу, коли Дембеле з-за меж штрафного майданчика пристрілювався по воротах господарів. Але пробив дуже несильно та ще й невлучно.

Смакуйте перемогу своїх фаворитів разом із Pepsi. Насичений смак, карамельно-цитрусовий аромат та легка свіжість – те, що потрібно після запеклого матчу Ліги чемпіонів.
Pepsi: новий стиль – улюблена гра!

Вже через дві хвилини Боруссія створила найнебезпечніший момент у стартові 15 хвилин поєдинку. Мендеш двічі грубо помилився на фланзі захисту ПСЖ, дозволивши пройти передачі на Забітцера, який не зумів вийти переможцем із дуелі проти голкіпера парижан Доннарумми. Атака “джмелів” була другою хвилею, але закінчилась після невдалої передачі Брандта.

У середині першої 45-хвилинки Маркіньйос головою самовіддано заблокував потужний удар з-за меж штрафного майданчика гостей від Брандта.

Парижани проспали перший тайм

На 36-й хвилині Шлоттербек класно закинув за спини захисникам ПСЖ. На передачу відгукнувся нападник Боруссії Фуллькруг, який першим дотиком зупинив верхову передачу, а другий потужно пробив низом у ближній кут воріт суперника. Доннарумма не зумів врятував парижан від пропущеного голу. Господарі повели у рахунку 1:0.

Наприкінці тайму гості зробили вимушену заміну. Ернандес травмувався під час епізоду із пропущеним голом ПСЖ, коли намагався заблокувати удар Фуллькруга. Замість нього в обороні парижан з’явився 20-річний Бералдо.

Господарі поля були близькі, аби подвоїти перевагу під завісу першого тайму. Але удар Забітцера потягнув воротар ПСЖ.

На перерву команди пішли за мінімальною переваги на табло “жовто-чорних” 1:0. Лідер ПСЖ Мбаппе фактично був непомітним у першій частині гри. Захист Боруссії грамотно перекрив Кіліана.

Тайм нереалізованих моментів

На старті другого тайму ПСЖ двічі за 15 секунд влучили у стійки. Спершу Мбаппе пробив у каркас воріт, а вже на добиванні Хакімі поцілив у ближню стійку воріт. Голкіпер Боруссії у цих епізодах вже б не врятував команду, якби не каркас володінь.

Кіліан Мбаппе / Фото Getty Images

Через декілька хвилин ще два небезпечні моменти біля воріт “джмелів”. Спершу Кобель забрав до рук м’яч після удару від Мбаппе, а у наступній атаці вже Руїс відірвався від захисників, але не зумів точно пробити головою.

Господарі відповіли не менш гостро. Санчо, наче ракета, пронісся по флангу, змістився ближче до воріт та віддав у вільну зону на Фуллькруга. Але нападник Боруссії не зумів згрупуватись та пробив на трибуну за воротами парижан у другому таймі.

У середині другої 45-хвилинки Кобель не дозволив Коло Муані зрівняти цифри на табло, парирувавши удар впритул від суперника, який вийшов на заміну.

На 81-й хвилині Дембеле пробив вище воріт після передачі Хакімі. Усман змарнував 100-відсотковий момент.

Боруссія переграла у Дортмунді ПСЖ 1:0.

До слова, друга півфінальна зустріч ЛЧ між ПСЖ та Боруссією Дортмунд запланована на 7 травня. Початок матчу о 22:00 (за Києвом).