Чемпіонський початок від “скуадро адзурри”: Італія декласувала Албанію у “групі смерті” на Євро

СПЕЦПРОЄКТ Матеріали з позначкою “Спецпроєкт”, “Партнерський матеріал” чи “Актуально” розміщені на комерційній основі. Редакція може не поділяти цю позицію. Софія Кулай

У заключному матчі суботи, 15 червня, на чемпіонаті Європи з футболу свою боротьбу розпочали чинні чемпіони – італійці. У суперниках “скуадро адзурри” був аутсайдер “групи смерті” Албанія.

Італія – Албанія 2:1

Голи: Бастоні, 11, Барелла, 16 – Байрамі, 1

Албанській збірні сильно не пощастило із жеребом на Євро-2024. Албанці потрапили в одну групу із топовими національними командами Європи – Італією, Іспанією та Хорватією. Цей квартет можна сміливо назвати найсильнішим на цьогорічному чемпіонаті Європи у Німеччині, повідомляє 24 Канал.

Для італійців такий старт можна було вважати найкращим. Адже у “скуадро адзурри” не повинно було виникнути проблем із цим суперником.

Євро-2024 – топова футбольна подія, яку неможливо пропустити! Тож вмикай свій гаджет на гучність та вболівай за українську збірну.
Сила духу є у кожного, у чому твоя?
Nemiroff De Luxe. That’s my spirit.

Найшвидший гол на рівні Євро

Вже на першій хвилині гості несподівано повели у рахунку. Дімарко вкинув аут прямо на суперника, Байрамі потужним ударом вразив ближній кут воріт Доннарумми – 0:1. Італійці були шоковані!

Як забивала Албанія: дивіться відео

Майже одразу Пеллегріні міг зрівнювати цифри на табло, але його удар був поруч зі стійкою.

Італійці прогнозовано грали першим номером. Натомість албанці використовували контратаки.

Радість гостей була недовгою. Вже на 11-й хвилині рахунок став рівним 1:1. Бастоні головою замкнув передачу на дальній стійці. Чинні чемпіони Європи повернулись у гру.

Бастоні зрівняв рахунок: дивіться відео

Минуло ще 5 хвилин, як господарі матчу вже повели у рахунку 2:1. Барелла класним ударом злету вразив сітку воріт Стракоши. Ось так за п’ять хвилин “скуадра адзурра” перевернула гру на свою користь.

Відео голу Барелли

Італійці продовжували контролювати гру. Чого тільки вартує момент Фраттезі, який парирував албанський голкіпер, а згодом і стійка.

На перерву італійці пішли ведучи у рахунку 2:1. Команда Лучано Спалетті показала усім, що саме вони є фаворитами цього протистояння, а гол албанців лише щаслива випадковість для суперника.

Італійці контролювали перебіг гри

На старті другого тайму К’єза не пощастило зовсім трохи, аби збільшити відрив для своєї команди до двох голів. Федеріко трішки не вистачило влучності після передачі Скамакки. Це був другий момент К’єза у перші 10 хвилин другої 45-хвилинки.

Попри позитивний рахунок підопічні Спалетті продовжували тиснути на володіння суперника.

У середині тайму головний тренер гостей Сілвіньо вніс корективи у гру у вигляді двох замін. Йому потрібно було щось змінювати, аби бодай виривати нічию. Адже італійці повністю контролювали гру.

Однак ці зміни ніяк не вплинули на хід поєдинку. “Скуадро адзурра” продовжувала атакувальні дії, які більше не перевтілились у гол.

Вбивчий момент албанців

Натомість на останній хвилині основного часу матчу албанці ледь не вигризли мирову. Пройшла дальня передача на Маная, але Доннарумма виграв дуель у Рея. Вбивчий момент не реалізували гості, які так його чекали.

Італія обіграла Албанію у групі “смерті” 2:1.

Команда Спалетті набрала 3 очки та розташувалась одразу за спиною Іспанії у групі “B”. Албанія разом із Хорватією фінішувала після першого туру із бубликом.