Зеленський зустрівся з міністром транспорту США: говорили про відновлення інфраструктури України

КИЇВ. 8 листопада. УНН. Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром транспорту Сполучених Штатів Америки Пітом Буттіджеджом, щоб обговорити відновлення інфраструктури та розвиток транспортних можливостей України. Про це повідомив Офіційне інтернет-представництво президента, пише УНН. Цитата «Ми вдячні Сполученим Штатам за…








