“Повідомте Москву”: Міністерство закордонних справ зробило заяву щодо загроз ударів “Орешніком” та звернулося до Сполучених Штатів.

Глава українського зовнішньополітичного відомства закликав Сполучені Штати Америки використати важелі впливу, якими вони володіють щодо Кремля. Андрій Сибіга / © Associated Press Після попереджень західних дипломатів про можливий масштабний російський удар із застосуванням «Орешніка» МЗС України звернулося до партнерів із…









