Трамп переміг на кокусі в Айоові – ЗМІ

Більшість прихильників Республіканської партії в Айові хочуть бачити Трампа кандидатом від своєї політсили на президентських виборах.

Дональд Трамп здобув перемогу на республіканських кокусах у штаті Айова, де відбулися перші голосування з обрання єдиного кандидата від Республіканської партії на виборах президента США. Про це у понеділок, 15 січня, повідомляє CNN з посилання на попередні підрахунків голосів та опитувань.

Зазначається, що, за результатами, підрахованими на момент публікації, експрезидент США вже матиме 16 делегатів від штату Айова на Республіканській конференції, яка обиратиме єдиного кандидата від партії. При цьому Ніккі Гейлі та Рон ДеСантіс мають по чотири делегати. Ще 16 делегатів від штату залишаються нерозподіленими.

Раніше повідомлялося, що Трамп лідирує у популярності напередодні праймеріз у США.

Вибори у США Трамп лідирує у популярності напередодні праймеріз у США Перемога Трампа стане загрозою для ЄС – голова Європейського ЦБ Трамп розкритикував Байдена за удари по хуситах Названа тема передвиборчої кампанії Байдена Верховний суд США взяв до розгляду апеляцію Трампа

Источник: www.ua.korrespondent.net

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *